Смартфон Xiaomi Redmi 10C 64 ГБ / 3 ГБ
Відео 23Фото 29 |
Закрити
Шапка
Xiaomi Redmi 10C 64 ГБ / 3 ГБ
64 ГБ / 3 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.71 ", 1650x720, 268 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Snapdragon 680 4G
Камера:2 модулі, 50 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Популярний процесор Snapdragon 680. ІЧ-порт для керування технікою.
Модуль NFC не в усіх версіях.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi 10C 64 ГБ / 3 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Redmi 10C Smartfon słuchawki 3 64 GB 671-calowy wyświetlacz DotDrop | 537 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10C, 3/64 GB, zielonyXiaomi Redmi 10C 3/64GB Dual SIM Zielony Snapdragon 680 i Błyskawiczna pamięć UFS, Aparat główny 50MP i aparat do selfie 5MP,... щеBateria 5000 mAh i szybkie łado... EmpikПоскаржитись | 454 zł |
Xiaomi Redmi 10c 3gb/64gb 6.7´´ Dual Sim Zielony MZB0C2OEUCechy:Procesor Snapdragon® 680 o niskim poborze mocy 6 nm:Redmi 10C jest zasilany przez niesamowity ośmiordzeniowy procesor S... щеnapdragon® 680, który również jest oparty na flagowym procesie 6 nm. To sprawia, że jest w stanie osiągnąć doskonałą wydajność, a jednocześnie jest bardzo energooszczędny tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 441 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10C, 64 GB, niebieskiXiaomi Redmi 10C w Mobile City Tutaj nie kupisz kota w worku. Xiaomi Redmi 10C to fabrycznie nowy produkt. Sprzęt posiada gwa... щеrancję, którą zrealizujesz w pol... EmpikПоскаржитись | 452 zł |
Xiaomi Redmi 10c 3gb/64gb 6.7´´ Dual Sim Niebieski MZB0C2REUCechy:Procesor Snapdragon® 680 o niskim poborze mocy 6 nm:Redmi 10C jest zasilany przez niesamowity ośmiordzeniowy procesor S... щеnapdragon® 680, który również jest oparty na flagowym procesie 6 nm. To sprawia, że jest w stanie osiągnąć doskonałą wydajność, a jednocześnie jest bardzo energooszczędny tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 428 zł |
Серія Xiaomi Redmi (бюджетні)
від 680 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 76 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 34 мАгод, до 5 год, з кейсом + 30 год
від 538 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 141 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: з кейсом + 40 год
від 444 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 249 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 54 мАгод, з кейсом + 38 год
від 517 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 68 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 20 год
від 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 57 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 43 мАгод, до 4 год, з кейсом + 12 год
від 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 284 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, 3D звук, захист від вологи, акумулятор: з кейсом + 36 год
від 600 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 54 zł
для активного спорту, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 18 год
від 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 159 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 32 Ом, акумулятор: 35 мАгод, до 6 год, з кейсом + 28 год
від 508 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 99 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 48 мАгод, з кейсом + 30 год
від 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 85 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
Відеоогляди
abrindo a caixa Redmi 10C (Graphite Gray) Xiaomi unboxing
5 червня 20222 594 перегляда
Xiaomi Redmi 10C - RECENZJA - Jeden z najtańszych - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
18 вересня 202245 868 переглядів
Lifehack z Xiaomi Redmi 10C, #współpraca
12 липня 202274 777 переглядів
League of Legends Wild Rift in Xiaomi Redmi 10C (Hand Cam)
1 червня 20221 305 переглядів
Mobile Legends in Xiaomi Redmi 10C
30 травня 2022462 перегляда
Xiaomi Redmi 10C Review in 2023
5 квітня 20231 312 переглядів
Xiaomi Redmi 10C Review | 6GB+128GB | 50 MP Camera | Octacore | 5000mAh | 6.71" | SA Studio Reviews
19 квітня 2023229 переглядів
Xiaomi Redmi 10C Long term Review⚡Redmi 10C Details Review
27 липня 2022176 переглядів
Redmi Note10, Redmi 10A and Xiaomi Redmi 10C : Quick Look & UNBOXING!
31 липня 2022635 переглядів
Xiaomi Redmi 10c Unboxing And Review - Should you buy?
27 грудня 2022488 переглядів
Xiaomi Redmi 10C Camera Review ⚡Redmi 10C Camera Test bangla
23 липня 20228 114 переглядів
Mobile Legends in Xiaomi Redmi 10C
30 травня 2022871 перегляд
How to Set Up an Alarm Clock on Xiaomi Redmi 10C
16 травня 20221 837 переглядів
Call of Duty Mobile in Xiaomi Redmi 10C (Hand Cam)
31 травня 20222 023 перегляда
Unboxing & Review Xiaomi Redmi 10C, Xiaomi 12 & 12 Pro
21 травня 2022324 перегляда
PUBG Mobile Lite in Xiaomi Redmi 10C
3 червня 20221 685 переглядів
REDMI 10C: SHOCKPROOF CLEAR CASE 2022 || Redmi 10c Best Clear Case
20 травня 20224 397 переглядів
Redmi 10C Unboxing Video
22 березня 202212 952 перегляда
Xiaomi Redmi 10C Specs, Price & the Competition | Philippines
21 квітня 2022539 переглядів
Xiaomi Redmi 10C Hard reset/Pattern unlock
19 травня 20229 736 переглядів
How to Enable Eye Comfort Mode on XIAOMI Redmi 10C - Manage Eye Protection
14 травня 20222 423 перегляда
How to Change Keyboard Language on XIAOMI Redmi 10C - Manage Keybaord Dictionary
22 травня 20222 286 переглядів
How to Activate Camera Timer on XIAOMI Redmi 10C - Turn On Photo Delay
14 травня 2022835 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi 10C
Ціни на Xiaomi Redmi 10C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10C 64 ГБ / 3 ГБ | від 428 zł | 5 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10C 64 ГБ / 4 ГБ | від 599 zł | 5 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10C 128 ГБ / 4 ГБ | від 499 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г