Смартфон Xiaomi Redmi 10 2022 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 22Фото 7 |
Закрити
Шапка
Xiaomi Redmi 10 2022 128 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G88
Камера:4 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:181 г
Екран з адаптивною частотою розгортки 90 Гц. Стереодинаміки. ІЧ-порт.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi 10 2022 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon XIAOMI Redmi 10 2022 4/128GB 6.5" 90Hz Szary 36685Z poczwórnym aparatem ze wsparciem SI jesteś gotowy na każde fotograficzne wyzwanie. Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżan... щеia na poziomie 90 Hz możesz cieszyć się płynniejszym obrazem podczas scrollowania czy grania w gry. Ciesz się lepszym dźwiękiem dzięki głośnikom stereo w Redmi 10. Słuchaj muzyki z czystym dźwiękiem stereo bezpośrednio z telefonu. Duża bateria może z łatwością zasilać telefon przez cały dzień. Naładuj telefon w mgnieniu oka dzięki szybkiemu ładowaniu do 18 W lub zwrotnemu ładowaniu przewodowemu do 9 W. Electro.plПоскаржитись | 663 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 10 2022 4/128GB 6.5" 90Hz Szary 36685Z poczwórnym aparatem ze wsparciem SI jesteś gotowy na każde fotograficzne wyzwanie. Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżan... щеia na poziomie 90 Hz możesz cieszyć się płynniejszym obrazem podczas scrollowania czy grania w gry. Ciesz się lepszym dźwiękiem dzięki głośnikom stereo w Redmi 10. Słuchaj muzyki z czystym dźwiękiem stereo bezpośrednio z telefonu. Duża bateria może z łatwością zasilać telefon przez cały dzień. Naładuj telefon w mgnieniu oka dzięki szybkiemu ładowaniu do 18 W lub zwrotnemu ładowaniu przewodowemu do 9 W.... Avans.plПоскаржитись | 663 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10 4/128GB Niebieski (69341777606620) | 759 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 10 2022 4/128GB 6.5" 90Hz Szary 36685 352Z poczwórnym aparatem ze wsparciem SI jesteś gotowy na każde fotograficzne wyzwanie. Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżan... щеia na poziomie 90 Hz możesz cieszyć się płynniejszym obrazem podczas scrollowania czy grania w gry. Ciesz się lepszym dźwiękiem dzięki głośnikom stereo w Redmi 10. Słuchaj muzyki z czystym dźwiękiem stereo bezpośrednio z telefonu. Duża bateria może z łatwością zasilać telefon przez cały dzień. Naładuj telefon w mgnieniu oka dzięki szybkiemu ładowaniu do 18 W lub zwrotnemu ładowaniu przewodowemu do 9 W.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 658 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10, 4/128 GB, niebieskiNiesamowite zdjęcia dzięki poczwórnemu aparatowi 50 MP AI Smartfon Xiaomi Redmi 10 36692 wyposażono w poczwórny aparat 50 MP... щеAI, w tym aparat główny 50 MP, a... EmpikПоскаржитись | 1 148 zł |
Xiaomi Redmi 10 2022 4gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Szary MZB0A65EUMiui 12.5 (oparty na systemie Android 11) Media Pelatek Helio G88 procesor 12NM Octa -Core -Core -Ata -ta 2.Karta graficzna 0... щеGHz:ARM Mali-G52 Ekran 6.CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 5-CALOWEGO WYŚWIETLACZA FHD+ DOT:DO 90 HZ ADAPTVESYNC:45 -60 -90 Hz Rozdzielczość:2 tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 768 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10, 4/128 GB, niebieskiNiesamowite zdjęcia dzięki poczwórnemu aparatowi 50 MP AI Smartfon Xiaomi Redmi 10 36692 wyposażono w poczwórny aparat 50 MP... щеAI, w tym aparat główny 50 MP, a... EmpikПоскаржитись | 2 067 zł |
Серія Xiaomi Redmi (бюджетні)
від 680 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 76 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 34 мАгод, до 5 год, з кейсом + 30 год
від 538 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 141 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: з кейсом + 40 год
від 444 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 249 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 54 мАгод, з кейсом + 38 год
від 517 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 68 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 20 год
від 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 57 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 43 мАгод, до 4 год, з кейсом + 12 год
від 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 284 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, 3D звук, захист від вологи, акумулятор: з кейсом + 36 год
від 658 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 54 zł
для активного спорту, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 18 год
від 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 121 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 32 Ом, акумулятор: 35 мАгод, до 6 год, з кейсом + 28 год
від 508 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 99 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 48 мАгод, з кейсом + 30 год
від 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 85 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
Відеоогляди
Xiaomi Redmi 10C vs Xiaomi Redmi 10 2022 || 1-2 Jutaan Terbaik
14 травня 20221 160 переглядів
xiaomi redmi 10 2022 unboxing and 3 finger handcam gameplay 99% Headshot (Free Fire Highlights)
21 червня 202216 448 переглядів
XIAOMI REDMI 10 2022 || UNBOXING HP HARGA 2 JUTA AN
28 листопада 2022245 переглядів
LAZADA UNBOXING | NEW XIAOMI REDMI 10 2022 VERSION | BUDGET PHONE 5K NALANG SA LAZADA SALE!
17 червня 2023146 переглядів
Xiaomi Redmi 10 2022 test game Free Fire
19 липня 20228 256 переглядів
Xiaomi Redmi 10 2022 Free Fire Gaming test
26 липня 20224 229 переглядів
Xiaomi Redmi 10 2022 Pubg Test
18 липня 2022170 переглядів
XIAOMI REDMI 10 2022 VS XIAOMI REDMI NOTE 10
16 лютого 2022549 переглядів
Vivo Y15c Vs Xiaomi Redmi 10 2022 - Full Comparison [Full Specifications]
16 травня 2022302 перегляда
Samsung Galaxy F13 Vs Xiaomi Redmi 10 2022 - Full Comparison [Full Specifications]
26 червня 20223 054 перегляда
Realme C31 Vs Xiaomi Redmi 10 2022 - Full Comparison [Full Specifications]
18 квітня 20221 452 перегляда
Xiaomi Redmi 10 2022 |MTK Helio G88|Test Game AOV Arena Of Valor | Battery Level & Temperatures!
1 червня 2022901 перегляд
Infinix Hot 11S Vs Xiaomi Redmi 10 2022 - Full Comparison [Full Specifications]
1 червня 20221 310 переглядів
Vivo Y21A Vs Xiaomi Redmi 10 2022 - Full Comparison [Full Specifications]
18 квітня 2022782 перегляда
Realme C35 Vs Xiaomi Redmi 10 2022 - Full Comparison [Full Specifications]
19 квітня 2022786 переглядів
Infinix Hot 11 Vs Xiaomi Redmi 10 2022 - Full Comparison [Full Specifications]
1 червня 2022694 перегляда
Redmi 10 2022: How to insert the SIM card? Installation of the nano SIM cards (Tutorial)
8 червня 202258 462 перегляда
Realme Narzo 50 Vs Xiaomi Redmi 10 2022 - Full Comparison [Full Specifications]
19 квітня 20224 393 перегляда
OPPO A16K Vs Xiaomi Redmi 10 2022 - Full Comparison [Full Specifications]
19 квітня 20221 171 перегляд
SPESIFIKASI DAN HARGA XIAOMI REDMI 10 MARET 2022 || HARGA XIAOMI REDMI 10 2022
1 квітня 20222 700 переглядів
Infinix Note 12 Vs Xiaomi Redmi 10 2022 - Full Comparison [Full Specifications]
29 травня 20225 691 перегляд
POCO M4 Pro 5G Vs Xiaomi Redmi 10 2022 - Full Comparison [Full Specifications]
16 травня 20221 306 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi 10 2022
Ціни на Xiaomi Redmi 10 2022 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10 2022 64 ГБ / 4 ГБ | від 485 zł | 8 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10 2022 128 ГБ / 4 ГБ | від 658 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 750 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 4 модулі, 48 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 649 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 533 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 545 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 215 г
від 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 208 г
від 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 181 г
від 900 zł
6.39 ", 269 ppi, Android 10.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 662, камера: 4 модулі, 48 МП, + 5 МП, зйомка 4K, NFC, зарядка: 4000 мАгод, 180 г
від 851 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод