Смартфон Motorola Moto E40 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 20Фото 11 |
Закрити
Шапка
Motorola Moto E40 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T700
Камера:3 модулі, 48 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:198 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Motorola Moto E40 64 ГБ / 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Motorola moto e40 PARL0001PLRób na swoim smartfonie wszystko, na co masz ochotę. Możesz przeglądać kilka witryn jednocześnie, grać w najlepszy gry czy prowadzić długie rozmowy wideo. Do tego duża bateria wspomoże Twoje codziennie działania i sprawi, że jeszcze dłużej możesz robić to, co lubisz. Amazon.plПоскаржитись | 710 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Moto E40 4GB+64GB SzaryDzięki systemowi trzech aparatów 48 Mpx i o 38% szybszemu działaniu, moto e40 doda nieznanej mocy Twojej kreatywności. Rób wyraźniejsze zdjęcia i filmy w każdym oświetleniu i wyświetlaj je na płynnie działającym ekranie 6.5" 90 Hz Max Vision Hd+. MediaMarkt.plПоскаржитись | 487 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto E40 4/64GB 6.5" 90Hz Szary PARL0001PLMoto e40 ma niestandardowy 8-rdzeniowy procesor przetwarzający grafikę o 38 procent szybciej, aby zapewnić Ci potrzebną szybkość. Dzięki 4 GB RAM wielozadaniowość na moto e40 jest dziecinnie prosta. Dzięki częstotliwości odświeżania 90 Hz wyświetlanie jest płynne, a opóźnienia mniejsze.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 700 zł |
Motorola Moto E40 4/64GB CzarnyKorzystaj ze złotej Motorola Moto E40 znacznie dłużej niż z poprzedniego telefonu. Z baterią o... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 487 zł |
Серія Motorola E (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 249 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 487 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T700, камера: 3 модулі, 48 МП, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 274 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 185 г
від 333 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: 4020 мАгод, 169 г
від 899 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, без microSD, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 355 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: 4020 мАгод, 169 г
від 614 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, стерео, захист IP52, зарядка: 4020 мАгод, 169 г
від 413 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 16 МП, без microSD, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 721 zł
компактний, 4.3 ", 256 ppi, Android 4.4, 4 ГБ, ОЗП 1 ГБ, камера: 5 МП, зарядка: 1980 мАгод, 142 г
від 220 zł
компактний, 5 ", 245 ppi, Android 7.1, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Mediatek MT6737, камера: 8 МП, зарядка: 2800 мАгод, 151 г
від 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 567 zł
6.1 ", 282 ppi, Android 10.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 3000 мАгод, 160 г
від 1 024 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 16 МП, без microSD, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 338 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G37, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, без microSD, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
Відеоогляди
Chcecie superflagowca? Bierzcie tego - recenzja Motoroli Edge 40 Pro
13 квітня 20233 451 перегляд
Próbka nagrania - Motorola Moto E40 | Camera test
10 січня 2022415 переглядів
Motorola Moto E40 - RECENZJA - Nietypowy procesor? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
12 січня 202246 557 переглядів
Motorola Moto E40 4/64GB - smartfon, cena, opinie, procesor, bateria, ekran, research, pamięć
25 березня 2023229 переглядів
MOTOROLA E40 FREE FIRE TEST || Motorola e40 free fire gameplay | moto e40 free fire test | unboxing
26 грудня 20229 469 переглядів
Unboxing The Ultimate Budget Phone 2023 Motorola Moto E40
13 січня 20232 688 переглядів
₹10K mai moto ka konsa phone jiyada accha hai moto e32s or moto e40|MOTO E32s vs MOTO E40 comparison
8 червня 20221 374 перегляда
Best phone near 8000 in 2023 || Motorola e40 Quick Unboxing || New Moto Phone Review #motorola #moto
30 січня 2023340 переглядів
Motorola e40 Unboxing | Flipkart retail unit | Tech Dare
9 січня 2022523 перегляда
Motorola e40 Unboxing and quick review | Sunil Mobile
15 травня 2022145 переглядів
Moto e40 unboxing || Motorola e40 fast review || moto e40 complete review #moto #motorola #phone
29 березня 2023150 переглядів
Realme 8 5G vs Motorola Moto E40 | Motorola Moto E40 vs Realme 8 5G
15 жовтня 2021203 перегляда
Unboxing Motorola e40 mobile@Rs8099/-only#Flipkart big billion days shopping#motorola#flipkarthaul
29 вересня 2022304 перегляда
This phone is beautiful! : Moto E40 | Unisoc T700 | 48mp | 90hz
12 травня 2022264 перегляда
Motorola e40 unboxing best motorola phone under 10000 Best phone under 10000 subscribe amazing fact
29 листопада 2021335 переглядів
Realme 8 vs Motorola Moto E40 | Motorola Moto E40 vs Realme 8
14 жовтня 2021553 перегляда
Motorola Moto e40 Specs, Price & the Competition | Philippines
18 грудня 2021745 переглядів
Moto e40 network reset setting | Moto e40 me network reset kaise kare | Fix bluetooth,mobile data
21 лютого 20229 301 перегляд
Motorala Moto E40 vs Motorola Moto E30
6 листопада 2021455 переглядів
How to Enable or Disable USB Debugging Mode on Motorola Moto e40 | Developer Options
21 травня 202213 857 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 495 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 181 г
від 482 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 50 МП, + 2 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 514 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 696 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 509 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 50 МП, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 199 г
від 599 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 539 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 362 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
від 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 499 zł
6.5 ", 268 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MT6765V/CB Helio G37, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 533 zł
6.5 ", 270 ppi, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 194 г