Смартфон Motorola Moto E20 32 ГБ / 2 ГБ (PARX0000RS)
Відео 35Фото 15 |
Примітний бюджетник зі "спинкою" в образі і подобі бджолиних сот — характерних шестигранних поглиблень на пластиковому заднику. З лиця смартфон зустрічає призначену для користувача аудиторію» високим " IPS-екраном 6.5-дюймової розмірності по діагоналі. Зображення транслюється на дисплеї гаджета в максимальному дозволі 1600х720 пікселів. З оптикою 5 МП Селфі-камери тут надійшли стандартно-об'єктив гармонійно вписали в каплевидний виріз екрану.
Тильна камера у смартфона подвійна. Під її проводом поєднані датчики на 13 + 2 МП без претензії на видатні фотографічні амбіції. Також ззаду модель обладнана дактилоскопічним сканером. Продуктивність у Motorola Moto E20 цілком рядова, що обумовлюється застосуванням восьмиядерного процесора початкового рівня Unisoc Tiger 606 укупі з 2/32 ГБ пам'яті. Енергопостачанням електронних компонентів гаджета розпоряджається акумуляторна батарея ємністю 4000 маг зі стандартною швидкістю зарядки. На бічну грань корпусу смартфона винесена окрема кнопка виклику голосового помічника Google Assistant.
Купити Motorola Moto E20 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 7 →SMARTPHONE MOTOROLA MOTO E20-4G SMARTPHONE - DUAL-SIM - RAM 2 GB / 32 GB - | 429 zł |
Smartfon Motorola Moto E20 2/32GB Graphite (TKOMOTSZA0131) | 365 zł |
Smartfon Motorola Moto E20 2/32GB Szary (PARX0007PL) | 413 zł |
Smartfon Motorola moto e20, 2/32GB, Graphite Gray | 285 zł |
Motorola Moto E20 2/32GB Dual Sim Szary | DARMOWA DOSTAWA | 14 dni na zwro | 274 zł |
Motorola Moto E20 2/32GB Szary | 274 zł |
Motorola Moto E20 Smartfon 32 GB 2 GB RAM Dual SIM szary Graphite Grey PAS | 413 zł |