Смартфон Motorola Moto E13 128 ГБ / 8 ГБ (PAXT0079RS)
Відео 6Фото 9 |
Бюджетний пристрій на полегшеній «операційці» Android 13 Go, адресований невибагливій аудиторії користувача. Модель згодиться для простого повсякденного використання без високих навантажень. Смартфон обзавівся «тигриним» чіпсетом Unisoc T606, 8 ГБ оперативної пам'яті та накопичувачем на 128 ГБ. «Залізо» девайсу заточено під виконання рутинних завдань на кшталт браузингу, перегляду онлайн-відео, посиденьок у соцмережах та листування в месенджерах.
Екран моделі має розміри по діагоналі 6.5 дюймів і відображає картинку в роздільній здатності HD + (1600х720 пікселів). У краплеподібний виріз верхнього сегмента дисплея вписали об'єктив 5 МП селфі-камери. Основний фотомодуль Motorola Moto E13 128GB стилізований під двокомпонентний, проте фактично смартфон має в своєму розпорядженні одну «глазику» тильної камери з роздільною здатністю зйомки 13 МП. Для збереження максимально доступної вартості в моделі немає навіть звичного дактилоскопічного сканера. Проте смартфон здатний похвалитися пристойним часом автономної роботи на одному заряді акумулятора ємністю 5000 мАг. При цьому батарея пристрою не підтримує швидке заряджання.
Купити Motorola Moto E13 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 8 →Motorola Smartphone Moto E13 65" Octa Core UNISOC T606 8 GB 128 GB RAM Cza | 481 zł |
MOTOROLA MOTO E13 8/128GB Czarny 0840023259951 | 499 zł |
Smartfon Motorola Moto E13 8/128GB Czarny GS-T-MOT-0460 | 486 zł |
Motorola Moto E13 8/128 GB czarny | 449 zł |
Smartfon Motorola Moto E13 8/128GB Cosmic Black | 433 zł |
Модификації Motorola Moto E13
Ціни на Motorola Moto E13 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto E13 64 ГБ / 2 ГБ | від 284 zł | 43 пропозиції | ||
Motorola Moto E13 128 ГБ / 8 ГБ | від 429 zł | 9 пропозицій |