Smartfon Motorola Moto E13 128 GB / 8 GB (PAXT0079RS)
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Budżetowe urządzenie działające pod lekkim systemem operacyjnym Android 13 Go, skierowane do skromnej grupy odbiorców. Model nadaje się do prostego codziennego użytku bez dużych obciążeń. Smartfon ma chipset „tygrysiego” Unisoc T606, 8 GB RAM-u i dysk 128 GB. Sprzęt urządzenia jest przeznaczony do wykonywania rutynowych zadań, takich jak przeglądanie Internetu, oglądanie filmów w Internecie, spędzanie czasu na portalach społecznościowych i czatowanie w komunikatorach internetowych.
Ekran modela ma przekątną 6,5 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości HD+ (1600x720 pikseli). W wycięcie w kształcie kropli w górnym segmencie wyświetlacza umieszczono obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 5 MP. Główny moduł fotograficzny Motoroli Moto E13 128 GB stylizowany jest na dwuelementowy, ale tak naprawdę smartfon ma jedno „oko” tylnego aparatu o rozdzielczości fotografowania 13 MP. W trosce o zachowanie jak najbardziej przystępnej ceny model nie posiada nawet zwykłego skanera linii papilarnych. Ale smartfon może pochwalić się przyzwoitym czasem pracy na jednym ładowaniu akumulatora o pojemności 5000 mAh. Bateria urządzenia nie obsługuje jednak szybkiego ładowania.
Kup Motorola Moto E13 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 8 →Motorola Smartphone Moto E13 65" Octa Core UNISOC T606 8 GB 128 GB RAM Cza | 481 zł |
MOTOROLA MOTO E13 8/128GB Czarny 0840023259951 | 499 zł |
Smartfon Motorola Moto E13 8/128GB Czarny GS-T-MOT-0460 | 486 zł |
Motorola Moto E13 8/128 GB czarny | 449 zł |
Smartfon Motorola Moto E13 8/128GB Cosmic Black | 433 zł |
Modyfikacje Motorola Moto E13
Ceny na Motorola Moto E13 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto E13 64 GB / 2 GB | od 284 zł | 41 oferta | ||
Motorola Moto E13 128 GB / 8 GB | od 429 zł | 9 oferty |