Smartfon Motorola Edge 30 Neo 128 GB / 8 GB
Wideo 26Zdjęcia 18 |
Stosunkowo kompaktowy smartfon klasy średniej, wydany we współpracy z Instytutem Pantone Color. Ten ostatni opracował paletę kolorystyczną modelu: Very Peri (fioletowy), Black Onyx (czarny), Ice Palace (metaliczny) i Aqua Foam (zielony). Zwróć uwagę, że tylny panel obudowy smartfona jest plastikowy. Z wyglądu Motorola Edge 30 Neo 128GB/8GB jest wyposażony w zaawansowany ekran oparty na matrycy POLED o przekątnej 6,28 cala, rozdzielczości obrazu 2400x1080 pikseli i częstotliwości odświeżania 120 Hz.
Procesor modelu jest reprezentowany przez „ośmiordzeniowy” Snapdragon 695 5G. Ponadto smartfon ma 8/128 GB nierozszerzalnej pamięci. Jeśli chodzi o możliwości fotograficzne, urządzenie zostało uzbrojone w podwójny tylny aparat 64+13 MP z systemem stabilizacji optycznej dla wiodącego przetwornika obrazu. W otworze wyspowym wyświetlacza smartfona schronił się aparat do selfie o rozdzielczości 32 MP. W trosce o kompaktowe rozmiary obudowy i zachowanie lekkiej konstrukcji poświęcono akumulator o pojemności 4020 mAh. Należy jednak zauważyć, że bateria gadżetu obsługuje szybkie ładowanie przewodowe o mocy 68 watów. Ponadto smartfon otrzymał chip NFC i podekranowy skaner linii papilarnych.
Kup Motorola Edge 30 Neo 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 48 →Motorola Edge 30 Neo Telefon Komórkowy Czarny 628" PAV00004PL | 1 237 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Edge 30 Neo 5G 8/128GB Czarny (Black Onyx) | 899 zł |
Motorola Edge 30 Neo 5G 128GB/8GB - Black Onyx | 1 999 zł |
Motorola Smartfon Edge 30 Neo 8/128 GB Black Onyx TEMOTPAEDGE0024 | 1 670 zł |
Motorola Edge 30 Neo 8/128GB Czarny | 799 zł |
Smartfony z serii Edge marki Motorola wykonane są z naciskiem na styl i dobre aparaty. Młodszym członkiem linii jest Edge 30 Neo, wydany we współpracy z Pantone Color Institute.
różnorodność kolorów
W opracowaniu kolorystyki obudowy smartfona brali udział specjaliści wspomnianej organizacji. Model prezentowany jest na półkach sklepów elektronicznych w kolorach Very Peri (fioletowy), Black Onyx (czarny), Ice Palace (metalowy) i Aqua Foam (zielony). Zwróć uwagę, że pierwsza z opcji na liście jest uznawana za kolor roku 2022. Tył smartfona jest plastikowy, a przedni panel korpusu gadżetu zajmuje 6,28-calowy ekran POLED o przekątnej 6,28 cala i częstotliwości odświeżania 120 Hz.
Szybkie ładowanie przewodowe i bezprzewodowe
Urządzenie działa na „czystym” Androidzie 12 z 6-nanometrowym „ośmiordzeniowym” Snapdragonem 695 5G. Ale z jakiegoś powodu w konstrukcji smartfona nie przewiduje się gniazda rozszerzenia pamięci – użytkownik będzie musiał zadowolić się pojemnością wewnętrznej pamięci UFS 3.1 wynoszącej 128 GB. Elektroniczne elementy urządzenia zasila akumulator o pojemności 4020 mAh. Jego stosunkowo niewielka pojemność jest rekompensowana obsługą technologii szybkiego ładowania przewodowego (68 W) i bezprzewodowego. Przewodowo smartfon jest w pełni naładowany w mniej niż 1 godzinę.
Podwójny aparat ze stabilizacją
Główny aparat Motoroli Edge 30 Neo jest dwukomponentowy. Jest skomponowany według schematu „64 MP matryca wiodąca ze stabilizacją optyczną i ultraszerokokątny 13 MP”. Smartfon robi selfie przednim aparatem 32 MP w wyspowym otworze w ekranie. Również w warstwie podekranowej znajduje się skaner linii papilarnych. Model jest najjaśniejszym przedstawicielem średniego segmentu ze zrównoważonym wyposażeniem do wygodnego codziennego użytku.
Modyfikacje Motorola Edge 30 Neo
Ceny na Motorola Edge 30 Neo |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 30 Neo 128 GB / 8 GB | od 799 zł | 48 oferty | ||
Motorola Edge 30 Neo 256 GB / 8 GB | od 851 zł | 12 oferty |