Смартфон Motorola Razr 40 Ultra 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 7Фото 18 |
Motorola Razr 40 Ultra 256 ГБ / 8 ГБ
2023 рікRAZR (розкладні)гарний звукгнучкий165 ГцNFCбез microSDfast chargeбездротова зарядкаUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6Eультратонкий
Екран:6.9 ", 2640x1080, 413 ppi, 165 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 8+ Gen 1
Камера:2 модулі, 12 МП, + 13 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:3800 мАгод
Вага:185 г
У зігнутому стані дисплей 3.6 дюймів і 1056х1066 пікс роздільна здатність, 88.4x74x15.1 мм розмір.
У Північній Америці продається за назвою Razr+, у Китаї – Razr 2023.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Motorola Razr 40 Ultra 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 66 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Motorola RAZR 40 Ultra Grey 8/256gb PAX40013SE | 3 999 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Razr 40 Ultra 5G 8/256GB MorskiUltranowoczesny MediaMarkt.plПоскаржитись | 4 499 zł |
Motorola Razr 40 Ultra 8/256 GB Glacier Blue TEMOTPARAZRPL06 | 5 128 zł |
Smartfon Motorola razr 40 Ultra 8/256GB Viva magenta GS-T-MOT-0422NAJWIĘKSZY, NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY WYŚWIETLACZ ZEWNĘTRZNY 1 Na największym, najbardziej zaawansowanym wyświetlaczu zewnętrz... щеnym wśród telefonów z klapką masz dostęp do wszystkich ważnych rzeczy – bez otwierania telefonu. ULTRANOWOCZESNY DESIGN Z KLAPKĄ Korzystaj z w pełni interaktywnego wyświetlacza zewnętrznego 3,6", a potem otwórz klapkę i przejdź na ultrapłynnie działający i niezwykle żywy ekran 6,9" pOLED. WSZECHSTRONNE APARATY Uwieczniaj więcej szczegółów w każdym oświetleniu lub użyj obiektywu szerokokątnego i zmieść więcej w kadrze. Twoje selfie będą doskonałe dzięki zaawansowanym aparatom i wyświetlaczowi zewnętrznemu. NATYCHMIASTOWE ODBLOKOWYWANIE ODCISKIEM PALCA Do błyskawicznego odblokowania telefonu wystarczy odcisk palca. Czytnik łączy w sobie również funkcję zasilania i umieszczony jest na boku urządzenia. Odblokowywanie telefonu jest więc całkowicie intuicyjne. JESZCZE BARDZIEJ OSOBISTY Wybierz niestandardowe kolory, czcionki i kształty ikon. Dodaj niepowtarzalne tapety do ekranu głównego i ekranu blokady. Dostosuj układ ikon i widżetów, aby stworzyć niepowtarzalny wygląd interfejsu. CAŁODZIENNA PRACA BATERII Używaj telefonu przez cały dzień i całą noc dzięki baterii 3800 mAh2, szybko uzupełnij energię za pomocą ładowarki TurboPower™ 33 W lub ładowania bezprzewodowego Komputronik.plПоскаржитись | 3 799 zł |
MOTOROLA RAZR 40 ULTRA 8/256GB Czarny PAX40006PLOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Ładowarka TurboPower 33W, kabel USB Type-C, instrukcje, klucz do wysunięcia tacki z... щеkartą SIM Wymiary [mm]: Otwarty: 73,95 x 170,83 x 6,99 mm
Zamknięty: 73,95 x 88,42 x 15,1 mm Waga [g]: 188,5 g Kolor: Czarny Inne: Dźwięk stereo
Dolby Atmos
Spatial Sound Wodoodporność: IP52 Czytnik linii papilarnych: Tak (w przycisku bocznym) Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Powłoka hydrofobowa lub oleofobowa Model: Czarny (8/256GB) System operacyjny: Android 13 Procesor [GHz]: 1 x 3,2 GHz + 3 x 2,75 GHz + 4 x 2,0 GHz Pamięć: 256 GB Czytnik kart pamięci: Nie RAM: 8 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Snapdragon 8+ Gen 1 Taktowanie procesora [GHz]: powyżej 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 8 GB Wbudowana pamięć [GB]: 256 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 8 / 256 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: MOTOROLA RAZR 40 ULTRA Przekątna ekranu [cal]: Wewnętrzny 6,9"
Zewnętrzny 3,6" Technologia ekranu: pOLED Rozdzielczość ekranu [px]: Ekran zewnętrzny: (1066 x 1056 px), 413ppi
Ekran wewnętrzny: FHD+ (2640 x 1080 px), 413ppi, 22:9 Dodatkowe funkcje: Platforma Ready For
Gesty Moto
Zabezpieczenia Think Shield Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 165 Hz Składany ekran: Tak Przekątna [cal]: 6.9 Aparat główny [Mpix]: 12 + 13 Mpix Funkcje aparatu: OIS, Dual Pixel Focus, Makro, Ultra szeroki kąt Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 10 do 14 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 13 Aparat przedni [Mpix]: 32 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: powyżej 30 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 32 Standard GSM: 5G / 4G / 3G / 2G Bluetooth: BT 5.3 WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Wi-Fi 6E GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: Brak Rodzaj nawigacji: GPS / AGPS / GLONASS / Galileo 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak WiFi: Wi-Fi trzyzakresowe (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) USB On-The-Go: Nie Rodzaj karty SIM: ["nanoSIM"] Czytnik kart pamięci: Nie Pojemność akumulatora [mAh]: 3800 Tryb szybkiego ładowania: TurboPower 30 W Ładowanie indukcyjne: 5 W Cenówki -tylko android - Bateria: 3800 mAh Pojemność akumulatora [mAh]: od 3500 do 3999 mAh Ładowanie zwrotne: Nie Ładowanie indukcyjne: Tak Tryb szybkiego ładowania: Tak Czujniki: Czytnik linii papilarnych Czujniki: ["Czytnik linii papilarnych "] Ekran: 6,9" 165 Hz pOLED / 3,6 144 Hz pOLED Pamięć: 8 / 256 GB Aparat tył / przód: 12 + 13 / 32 Mpix System operacyjny: Android 13 Procesor: Snapdragon 8+ Bateria: 3800 mAh Neonet.plПоскаржитись | 3 997 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Motorola RAZR (розкладні)Порівняти в таблиці →
від 2 334 zł
5G, 6.9 ", гнучкий, 413 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 187 г, ультратонкий
від 3 277 zł
гарний звук, 5G, 6.9 ", гнучкий, 413 ppi, 165 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 12 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3800 мАгод, 185 г, ультратонкий
від 2 995 zł
5G, 6.7 ", гнучкий, 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3500 мАгод, 200 г
від 3 499 zł
5G, 6.2 ", гнучкий, 373 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 48 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 2800 мАгод, 192 г
від 2 434 zł
1SIM, 6.2 ", гнучкий, 373 ppi, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Qualcomm SDM710 Snapdragon 710, камера: 2 модулі, 16 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 2510 мАгод, 205 г, ультратонкий
Відеоогляди
New Foldable King? Motorola RAZR+ / 40 ULTRA Unboxing
10 червня 20231 549 540 переглядів
Did Motorola Just Beat Samsung? *Motorola Razr 40 Ultra*
21 червня 2023467 394 перегляда
RAZR+ Impressions: Is This What You Wanted?
1 червня 20234 040 929 переглядів
Motorola Razr+ (Razr 40 Ultra) 30-Day Review
11 липня 202349 721 перегляд
Motorola Razr 40 Ultra - Unboxing and First Impressions
17 червня 2023310 242 перегляда
Motorola Razr 40 Ultra (Razr+) review
1 червня 2023275 025 переглядів
Motorola RAZR 40 Ultra & RAZR 40: Best Flip Ever?
3 липня 2023123 692 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 098 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", гнучкий, 426 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 2 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IPX8, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 3300 мАгод, 183 г, ультратонкий
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 348 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 634 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 404 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 1 991 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г