Смартфон Motorola Moto E22 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 3Фото 10 |
Закрити
Шапка
Motorola Moto E22 32 ГБ / 3 ГБ
32 ГБ / 3 ГБ64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 90 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Helio G37
Камера:2 модулі, 16 МП
Акумулятор:4020 мАгод
Вага:169 г
Версія на 64 Гб без модуля NFC.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Motorola Moto E22 32 ГБ / 3 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Motorola Moto E22 smartfon wyświetlacz 65" HD aparat 16 MP 3/32 GB 4020 mAGłośnik DOLBY ATMOS TEREO. Zanurz się w wielowymiarowym świecie dźwięków i ciesz się głębokimi basami i krystalicznie czystymi głosami.
Wyświetlacz z szybką częstotliwością odświeżania obrazu 90 Hz. Ożyw filmy, strony internetowe i zdjęcia na płynnym wyświetlaczu HD 6,5".
Wysokiej jakości wzornictwo. Smukła, elegancka i doskonale zabezpieczona pr... щеzed przypadkowym rozlaniem napojów lub rozpryskami wody.
System kamer AI o rozdzielczości 16 MP. Dzięki błyskawicznie ustawiającej ostrości kamerze i pomocnym funkcjom fotograficznym można łatwo wykonywać zdjęcia jak profesjonalista Amazon.plПоскаржитись | 466 zł |
Smartfon Motorola Moto E22 3/32GB Astro BlackWyraźne i ostre zdjęcia przy słabym oświetleniu Podwójny aparat 16 MP + 2 MP ma wysoką rozdzielczość i przysłonę, co pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt głębi — nawet na ulicy i przy słabym oświetleniu. Przednia kamera 5 MP umożliwia wykonywanie wyższej jakości selfie. Duży ekran z lepszym kątem widzenia Smartfon Moto E22 z ekranem o przekątnej 6... ще.5" tworzy wrażenie obecności dzięki szerokiemu ekranowi dużego rozmiaru. Wygodny kąt widzenia sprawia, że oglądanie treści staje się prawdziwą przyjemnością. Korpus, w którym zmieściło się jeszcze więcejWewnątrz korpusu Moto E22 dyskretnie umieszczono pojemną baterię o pojemności 4020 mAh. Rozetka.plПоскаржитись | 355 zł |
Motorola Moto E22 3 32GB Czarny | 370 zł |
Motorola XT2239-7 Moto e22 Dual Sim 332GB Astro Black DE PAVD0003SE | 368 zł |
Серія Motorola E (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 249 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 487 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T700, камера: 3 модулі, 48 МП, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 274 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 185 г
від 333 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: 4020 мАгод, 169 г
від 899 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, без microSD, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 355 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: 4020 мАгод, 169 г
від 614 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, стерео, захист IP52, зарядка: 4020 мАгод, 169 г
від 413 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 16 МП, без microSD, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 721 zł
компактний, 4.3 ", 256 ppi, Android 4.4, 4 ГБ, ОЗП 1 ГБ, камера: 5 МП, зарядка: 1980 мАгод, 142 г
від 220 zł
компактний, 5 ", 245 ppi, Android 7.1, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Mediatek MT6737, камера: 8 МП, зарядка: 2800 мАгод, 151 г
від 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 567 zł
6.1 ", 282 ppi, Android 10.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 3000 мАгод, 160 г
від 1 024 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 16 МП, без microSD, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 338 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G37, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, без microSD, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
Відеоогляди
Moto e22s Unboxing, Specs, Price, Hands-on Review
17 жовтня 20228 057 переглядів
Motorola Moto E22 - Full Phone Review - Price - Specs. موتورولا موتو اي 22 - مواصفات - سعر - مميزات
1 листопада 20224 467 переглядів
Motorola Moto E22 Unboxing & Overview - Budget Phone | #motorolamotoe22
1 листопада 202234 989 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Moto E22
Ціни на Motorola Moto E22 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto E22 32 ГБ / 3 ГБ | від 355 zł | 4 пропозиції | ||
Motorola Moto E22 64 ГБ / 4 ГБ | від 333 zł | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 333 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: 4020 мАгод, 169 г
від 372 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 188 г
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 348 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 634 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 404 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г