Смартфон Motorola Edge 30 Neo 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 26Фото 18 |
Відносно компактний смартфон середньої руки, випущений у співпраці з Інститутом кольору Pantone. Останній розробив палітру кольорів моделі: Very Peri (фіолетовий), Black Onyx (чорний), Ice Palace (металевий) та Aqua Foam (зелений). Зазначимо, що задня панель корпусу у смартфона пластикова. Motorola Edge 30 Neo 128GB/8GB оснащений передовим екраном на базі POLED-матриці з розмірами по діагоналі 6.28 дюймів, роздільною здатністю картинки 2400х1080 пікселів і частотою розгортки 120 Гц.
Процесор моделі представлений восьмиядерником Snapdragon 695 5G. Також смартфон має в своєму розпорядженні 8/128 ГБ пам'яті, що не розширюється. Що ж до можливостей фотозйомки, апарат озброїли подвійною тильною камерою формату 64 + 13 МП з оптичною системою стабілізації провідного датчика зображення. У острівному отворі дисплея смартфона знайшла притулок 32 МП селфі-камера. Для компактних розмірів корпусу і збереження легковагої конструкції принесли в жертву ємність акумуляторної батареї - 4020 мАгод. Натомість необхідно відзначити, що акумулятор гаджета підтримує швидкісну зарядку з дроту потужністю 68 Вт. У навантаження смартфон придбав NFC-чип та підекранний сканер відбитка пальців.
Купити Motorola Edge 30 Neo 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 48 →Motorola Edge 30 Neo Telefon Komórkowy Czarny 628" PAV00004PL | 1 237 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Edge 30 Neo 5G 8/128GB Czarny (Black Onyx) | 899 zł |
Motorola Edge 30 Neo 5G 128GB/8GB - Black Onyx | 1 999 zł |
Motorola Smartfon Edge 30 Neo 8/128 GB Black Onyx TEMOTPAEDGE0024 | 1 670 zł |
Motorola Edge 30 Neo 8/128GB Czarny | 799 zł |
Смартфони серії Edge від бренду Motorola зроблені з упором на стиль та гарні камери. Молодшим делегатом лінійки є модель Edge 30 Neo, випущена у співпраці з Інститутом кольору Pantone.
Кольорова різноманітність
Фахівці вищезгаданої організації доклали руку до розробки колірних гам оформлення корпусу смартфона. Модель представлена на прилавках магазинів електроніки у кольорах Very Peri (фіолетовий), Black Onyx (чорний), Ice Palace (металевий) та Aqua Foam (зелений). Зазначимо, що перший із варіантів за списком визнаний кольором 2022 року. Спинка у смартфона пластикова, а лицьову панель корпусу гаджета займає POLED-екран калібру 6.28 дюймів по діагоналі, що має частоту оновлення 120 Гц.
Швидка дротова та бездротова зарядка
Працює пристрій на чистому Android 12 під керуванням 6-нанометрового восьмиядерника Snapdragon 695 5G. А ось слота розширення пам'яті в конструкції смартфона чомусь не передбачається – користувачеві доведеться задовольнятися місткістю внутрішнього сховища UFS 3.1 на 128 ГБ. Живленням електронних компонентів пристрою зайнята акумуляторна батарея ємністю 4020 мАгод. Її відносно невелика ємність компенсується підтримкою функцій швидкої дротової (68 Вт) та бездротової технології заряджання. По дроту смартфон повністю заряджається менш як за 1 годину.
Подвійна камера зі стабілізацією
Основна камера Motorola Edge 30 Neo двокомпонентна. Складено її за схемою «64 МП провідний датчик зображення з оптичною стабілізацією та 13 МП ультраширик». Селфі-кадри смартфон робить на 32 МП фронталку в острівному отворі екрану. Також у підекранному шарі розміщується сканер відбитка пальців. Модель є найяскравішим представником середньої ланки із збалансованим оснащенням для комфортної повсякденної експлуатації.
Модификації Motorola Edge 30 Neo
Ціни на Motorola Edge 30 Neo |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 30 Neo 128 ГБ / 6 ГБ | від 815 zł | 1 пропозиція | ||
Motorola Edge 30 Neo 128 ГБ / 8 ГБ | від 799 zł | 49 пропозицій | ||
Motorola Edge 30 Neo 256 ГБ / 8 ГБ | від 851 zł | 12 пропозицій |