Smartfon Motorola ThinkPhone 256 GB / 8 GB
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Zorientowany na biznes model inspirowany słynną linią notebooków Lenovo ThinkPad. W połączeniu z laptopami z tej rodziny otwierają się interesujące możliwości współpracy. Na przykład, korzystając z funkcji Think to Think Connectivity, możesz zsynchronizować swój smartfon i laptop, aby bezprzewodowo udostępniać pliki, wyświetlać zawartość ekranu na laptopie, kopiować zdjęcia, edytować dokumenty tekstowe i nie tylko.
A podczas wideorozmów użytkownik może skorzystać z aparatu Motorola ThinkPhone 256GB/8GB. Przedni aparat w modelu jest dość poważny - to moduł o rozdzielczości 32 MP. Tylny aparat smartfona jest reprezentowany przez 64-megapikselowy główny czujnik obrazu ze stabilizacją optyczną, 13-megapikselowy ultraszerokokątny i 2-megapikselowy czujnik pomocniczy do rozmywania tła. Pod względem sprzętowym mamy do czynienia z prawdziwym flagowcem – smartfon napędza topowy procesor Snapdragon 8+ Gen 1 i ma 8/256 GB nierozszerzalnej pamięci.
Ekran urządzenia mobilnego o przekątnej 6,6 cala wyświetla obraz w rozdzielczości 2400x1080 pikseli. Wyświetlacz oparty jest na panelu P-OLED o wysokiej częstotliwości odświeżania 144 Hz. Skaner linii papilarnych umieszczono bezpośrednio na ekranie. Rdzeniem energetycznym smartfona jest akumulator o pojemności 5000 mAh z funkcją ładowania przewodowego 68 W i 15 W ładowania bezprzewodowego. Korpus modelu jest chroniony przed kurzem i wilgocią zgodnie z normą IP68, przed innymi przeciwnościami losu - zgodnie z amerykańską normą wojskową MIL-STD-810H. Aby uatrakcyjnić design, tylna obudowa smartfona została wykonana z włókna aramidowego.
Kup Motorola ThinkPhone 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 19 →Motorola ThinkPhone by PAWN0003SE | 2 556 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA ThinkPhone 5G 8/256GB Czarny | 4 499 zł |
Motorola ThinkPhone 256GB/8GB - Carbon Black | 2 422 zł |
Motorola Smartfon ThinkPhone 8/256 GB Black e-sim TEMOTPATHINK002 | 4 174 zł |
Smartfon Motorola ThinkPhone 8/256GB Czarny GS-T-MOT-0409 | 3 999 zł |