Smartfon Motorola Moto E20 32 GB / 2 GB (PARX0000RS)
Wideo 35Zdjęcia 15 |
Niezwykły pracownik państwowy z "plecami" w postaci plastra miodu - charakterystyczne sześciokątne wgłębienia na plastikowym tle. Od strony twarzy smartfon wita odbiorców z „wysokim” ekranem IPS o przekątnej 6,5 cala. Obraz jest emitowany na wyświetlaczu gadżetu w maksymalnej rozdzielczości 1600x720 pikseli. Z optyką aparatów do selfie 5 Mpx zrobiły tutaj standard – obiektyw został harmonijnie włożony w wcięcie w kształcie łzy w ekranie.
Tylna kamera smartfona jest podwójna. Pod jej kierownictwem czujniki 13 + 2 Mpx są łączone bez żadnych roszczeń do wybitnych ambicji fotograficznych. Również z tyłu model wyposażony jest w skaner linii papilarnych. Wydajność Motoroli Moto E20 jest dość przeciętna, co wynika z zastosowania podstawowego ośmiordzeniowego procesora Unisoc Tiger 606 w połączeniu z 2/32 GB pamięci. Zasilaniem elementów elektronicznych gadżetu zarządza akumulator o pojemności 4000 mAh ze standardową prędkością ładowania. Oddzielny przycisk do wywoływania asystenta głosowego Asystent Google znajduje się na bocznej powierzchni korpusu smartfona.
Kup Motorola Moto E20 32 GB / 2 GB
Wszystkie ceny 7 →SMARTPHONE MOTOROLA MOTO E20-4G SMARTPHONE - DUAL-SIM - RAM 2 GB / 32 GB - | 429 zł |
Smartfon Motorola Moto E20 2/32GB Graphite (TKOMOTSZA0131) | 365 zł |
Smartfon Motorola Moto E20 2/32GB Szary (PARX0007PL) | 413 zł |
Smartfon Motorola moto e20, 2/32GB, Graphite Gray | 285 zł |
Motorola Moto E20 2/32GB Dual Sim Szary | DARMOWA DOSTAWA | 14 dni na zwro | 274 zł |
Motorola Moto E20 2/32GB Szary | 274 zł |
Motorola Moto E20 Smartfon 32 GB 2 GB RAM Dual SIM szary Graphite Grey PAS | 413 zł |