Смартфон Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / без NFC
Відео 31Фото 25 |
Версія Redmi 9C адресована невибагливій аудиторії. Вигляд лицьової панелі смартфона формує «високий» екран 6.53-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю зображення HD+ (1600х720 пікселів). Під потреби розмовного динаміка і 5 МП селфі-камери у верхній частці дисплея проведений невеликий краплеподібний виріз. «Вічка» потрійної основної камери Xiaomi Redmi 9C згруповані в квадратній плашці на заднику пристрою.
По центру «філейної» сторони корпуса моделі можна споглядати майданчик дактилоскопічного сенсора для розблокування по малюнку відбитка пальця. Смартфон працює під командуванням чипсета початкового «ігрового» рівня MediaTek Helio G35. Пам'яті в його бортовому обладнанні передбачено 3/64 ГБ. Гарантом тривалої автономності мобільного гаджета виступає акумуляторна батарея збільшеної ємності на 5000 мАгод. В «паспорті» моделі прописано 32 години автономності в режимі телефонних розмов, 10 годин активності екрану в жанрі мобільного геймінгу і 21 годину безперервної роботи при перегляді відео.
Купити Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / без NFC
Усі ціни 11 →Smartfon Xiaomi Redmi 9C 2/32GB 6,53" Zielony | 599 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 9C, 2/32 GB, zielony | 574 zł |
Xiaomi Redmi 9C 32GB Dual Sim 2GB RAM - Twilight Blue | 597 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 9C 2/32GB Zielony | 339 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 9C NFC 2/32GB Aurora Green | 549 zł |
Модификації Xiaomi Redmi 9C
Ціни на Xiaomi Redmi 9C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / NFC | від 279 zł | 15 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / без NFC | від 509 zł | 13 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / NFC | від 349 zł | 11 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / без NFC | від 571 zł | 11 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 128 ГБ / 4 ГБ / без NFC | від 650 zł | 1 пропозиція |