Smartfon Oukitel C31 Pro 64 GB / 4 GB
Zdjęcia 6 |
Oukitel C31 Pro 64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio P22
Aparat:3 moduły, 13 MP
Akumulator:5150 mAh
Waga:212 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Oukitel C (budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 650 zł
6.56 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5150 mAh, 199 g
od 449 zł
6.8 ", 258 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 210 g
od 627 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T310, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, brak 3,5 mm, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 400 zł
6.49 ", 265 ppi, 60 Hz, Android 10.0 Go Edition, 64 GB, RAM 4 GB, MediaTek MT6727D, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 186 g
od 493 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 198 g
od 406 zł
6.56 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 199 g
od 421 zł
6.39 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 21 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4000 mAh, 192 g
od 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 212 g
od 350 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 16 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 207 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 514 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4500 mAh, 189 g
od 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 399 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 4 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5400 mAh, 198 g
od 349 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 4 078 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 378 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 1 584 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki