Smartfon Oukitel WP21 256 GB / 12 GB
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Oukitel WP21 256 GB / 12 GB
2022 rokWP (wytrzymały)dobra bateriadla wojskowych120 Hzkamera noktowizyjnaNFCwodoodpornośćodporny na uderzeniafast chargesuperszybkie ładowanieczysty Androidbrak 3,5 mm
Wyświetlacz:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 12 GB
Procesor:Helio G99
Aparat:3 moduły, 64 MP, makro
Akumulator:9800 mAh
Waga:398 g
Okrągły wyświetlacz AMOLED z tyłu obudowy z funkcją Always on Display. Dwa konfigurowalne przyciski boczne. Tryb fotografowania pod wodą.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Oukitel WP21 256 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OUKITEL Smartfon OUKITEL WP21 12/256GB Czarny Czarno-szaryOukitel Wp21 to wytrzymały smartfon zaprojektowany z myślą o użytkowaniu w trudnych warunkach. Wyposażony w potężny akumulato... więcejr 9800 mAh, wyświetlacz 6.78" Fhd+ i potrójny aparat fotograficzny.K MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 407 zł |
OUKITEL Smartfon WP21 12/256GB 9800 mAh DualSIM czarny TEOUKPAWP21BK01Ogromna bateria 9800 MA Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 462 zł |
Smartfon OUKITEL WP21 12/256GB 6.78" 120Hz CzarnySmartfony Oukitel, model WP21 został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przezn... więcejaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plZłóż skargę | 1 404 zł |
OUKITEL WP21 12/256GB DualSIM 9800mAh czarny WP21-BK/OLWyposażenie: Kabel USB-CŁadowarkaK Neonet.plZłóż skargę | 1 447 zł |
Smartfon Oukitel WP21 12/256GB 9800mAh Dual Sim czarny GS-T-OKTL-0084Oukitel WP21 12/256GB 9800mAh Dual Sim czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa do... więcejstawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 404 zł |
pokaż 13 ofert
Seria Oukitel WP (wytrzymały)Porównaj w tabeli →
od 2 054 zł
dla wojskowych, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8050, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 11000 mAh
od 1 149 zł
dla wojskowych, 6.8 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8500 mAh, 328 g
od 749 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh, 362 g
od 1 347 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 570 g
od 1 310 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 21000 mAh, 570 g
od 1 430 zł
dla wojskowych, 5G, 6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 578 g
od 1 404 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 9800 mAh, 398 g
od 1 989 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera termowizyjna, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 9800 mAh, 398 g
od 599 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh
od 799 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh, 373 g
od 1 085 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 10000 mAh, 396 g
od 949 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 10000 mAh, 399 g
od 604 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 5800 mAh, 297 g
od 1 017 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 8300 mAh
od 585 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 12500 mAh, 430 g
od 1 707 zł
dla wojskowych, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 13 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8000 mAh, 380 g
od 535 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 296 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 12500 mAh, 380 g
od 398 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 4000 mAh, 237 g
od 979 zł
dla wojskowych, 6.39 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P60, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh, 380 g
od 599 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 6300 mAh, 297 g
Wideo recenzje
OUKITEL WP21 Review & unboxing ASMR - Best rugged smartphone 2022
24 listopada 202269 349 przegląd
Oukitel WP21 Night Vision Rugged Smartphone - Review & Unboxing
23 listopada 202224 632 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 143 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 524 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 768 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 006 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g