Karta pamięci Kingston High-Endurance microSD 128 GB (SDCE/128GB)
Zdjęcia 3 |
Kingston High-Endurance microSDXC 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston High-Endurance microSD 128 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston High Endurance microSD - 95MB/s - 128GB | 90 zł |
Kingston Karta microSD 128GB Endurance 95/45MB/s C10 A1 UHS-I SFKINMD128SD | 73 zł |
Karta pamięci KINGSTON Endurance microSDXC 128GB | 73 zł |
Kingston High Endurance microSDXC 128GB Class 10 UHS-I RF-SDMIC-KNG-192 | 73 zł |
Karta pamięci KINGSTON Endurance microSDXC 128GB | 73 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Kingston High-Endurance microSD
Ceny na Kingston High-Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
Kingston High-Endurance microSD 32 GB | od 43 zł | 13 oferty | ||
Kingston High-Endurance microSD 64 GB | od 49 zł | 20 oferty | ||
Kingston High-Endurance microSD 128 GB | od 73 zł | 19 oferty | ||
Kingston High-Endurance microSD 256 GB | od 101 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →