Smartfon Oukitel WP30 Pro 512 GB / 12 GB
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Oukitel WP30 Pro 512 GB / 12 GB
2023 rokWP (wytrzymały)dobra bateriadla wojskowych120 Hzkamera noktowizyjnaNFCbrak karty microSDwodoodpornośćodporny na uderzeniafast chargesuperszybkie ładowaniebrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6
Wyświetlacz:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 12 GB
Procesor:Dimensity 8050
Aparat:3 moduły, 108 MP, makro
Wideo:4K
Akumulator:11000 mAh
Dodatkowy wyświetlacz z tyłu obudowy: 1,8", AMOLED, 500 nitów.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Oukitel WP30 Pro 512 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon OUKITEL WP30 Pro 12/512GB 5G 6.78" 120Hz CzarnySmartfony Oukitel WP30 Pro został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznacz... więcejony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plZłóż skargę | 2 399 zł |
Smartfon OUKITEL WP30 Pro 12/512GB 5G 6.78" 120Hz CzarnySmartfony Oukitel WP30 Pro został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznacz... więcejony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Avans.plZłóż skargę | 2 399 zł |
Smartfon OUKITEL WP30 Pro 12/512GB 5G 6.78" 120Hz Czarny WP30PRO-BK OLSmartfony Oukitel WP30 Pro został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznacz... więcejony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 399 zł |
Wytrzymały smartfon OUKITEL WP30 Pro GK523036 | 2 061 zł |
Oukitel Wp30 Pro 12gb/512gb 6.8´´ Czarny 73225Oukitel WP30 Pro to smartfon o wysokiej odporności z certyfikatami IP68/IP69K i MIL-STD-810H. Jego wydajność jest wyjątkowa d... więcejzięki potężnemu procesorowi MediaTek Dimensions 8050 5G i 12 GB pamięci RAM LPDDR4x z technologią rozszerzenia (do +12 GB). Wyposażony jest również w 6.78-calowy główny ekran FHD+ z częstotliwością odświeżania do 120 Hz, a także 1.8-calowy tylny ekran AMOLED. Inne warte podkreślenia cechy to długotrwała bateria o pojemności 11 000 mAh i szybkie ładowanie 120 W, 512 GB pamięci masowej oraz potrójny tylny system obrazowania z głównym czujnikiem 108 MP i kamerą noktowizyjną.Me tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 027 zł |
Oukitel WP30 Pro 12/512GB CzarnySmartfon OUKITEL WP30 Pro OUKITEL WP30 Pro to prawdziwy potwór w świecie smartfonów. Wyposażony... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 199 zł |
Seria Oukitel WP (wytrzymały)Porównaj w tabeli →
od 2 027 zł
dla wojskowych, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8050, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 11000 mAh
od 1 149 zł
dla wojskowych, 6.8 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8500 mAh, 328 g
od 663 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh, 362 g
od 1 347 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 570 g
od 1 310 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 21000 mAh, 570 g
od 1 430 zł
dla wojskowych, 5G, 6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 578 g
od 1 192 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 9800 mAh, 398 g
od 1 989 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera termowizyjna, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 9800 mAh, 398 g
od 683 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh, 373 g
od 543 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh
od 917 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 10000 mAh, 396 g
od 901 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 10000 mAh, 399 g
od 604 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 5800 mAh, 297 g
od 1 017 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 8300 mAh
od 585 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 12500 mAh, 430 g
od 535 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 296 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 12500 mAh, 380 g
od 398 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 4000 mAh, 237 g
od 1 712 zł
dla wojskowych, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 13 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8000 mAh, 380 g
od 1 070 zł
dla wojskowych, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5280 mAh, 291 g
od 979 zł
dla wojskowych, 6.39 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P60, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh, 380 g
Wideo recenzje
Oukitel WP30 Pro 5G #oukitel #oukitelwp30pro
9 listopada 2023341 przegląd
Oukitel WP19 Pro Vs Oukitel WP30 Pro: Rugged Smartphone Showdown!
29 listopada 2023273 przegląd
Oukitel WP33 Pro vs Oukitel WP30 Pro - Best 5G Rugged Phones Comparison - Which is Best?
22 grudnia 20232 790 przegląd
Here's the Oukitel WP30 Pro with dual display, 11,000 mAh battery, and 120W charging
14 października 20231 554 przegląd
Oukitel WP30 Pro 5G #oukitel #oukitelwp30pro
9 listopada 20231 230 przegląd
FOSSiBOT F101 PRO VS OUKITEL WP30 PRO
9 listopada 20232 788 przegląd
Episode 162, CES 2024 Android 14 QPR Beta 2 3 and Oukitel WP30 Pro unboxing
14 stycznia81 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g