Смартфон Oukitel WP19 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Фото 14 |
Oukitel WP19 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
2023 рікWP (захищений)для військових120 Гцнічне баченняNFCзахист від вологиударостійкіfast chargeчистий Android
Екран:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:3 модулі, 64 МП, макро
Відео:4K
Акумулятор:22000 мАгод
Вага:570 г
Дротова реверсивна зарядка. Вологозахист стандартів IP68 та IP69K, захист від ударів за стандартом MIL-STD-810H. Камера нічного бачення 20 МП з ІЧ-підсвічуванням із 4 елементів. Окрема програмована кнопка. Функція розширення ОЗП на 16 ГБ.
Ємна батарея на 21000 мАгод. Відсутній роз'єм для навушників 3.5 мм (перехідник у комплекті).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Oukitel WP19 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Oukitel WP19 Pro 8/256GB 22000mAh NFC Czarny GS-T-OKTL-0105Oukitel WP19 Pro 8/256GB 22000mAh NFC Czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dos... щеtawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 1 439 zł |
Wytrzymały telefon OUKITEL WP19 Pro GK524173 | 1 347 zł |
Smartphone Oukitel WP19 Pro 22000 mAh 8/256 NFC BlackPancerny Smartfon Oukitel WP19 Pro 8/256 GB POZNAJ OUKITEL'A WP19 PRO Wyświetlacz IPS 6,8-cala, rozdzielczość 2460 x 1080 px,... ще120 Hz Ogromna pojemność bateri... EmpikПоскаржитись | 1 448 zł |
Smartphone Oukitel WP19 Pro 22000 mAh 8/256 NFC (czarny) | 1 471 zł |
Oukitel Wp19 Pro 8gb/256gb 6.8´´ Czarny 74539Oukitel WP19 Pro to smartfon z baterią 22000 mAh, to urządzenie oferuje autonomię, która rzuca wyzwanie ograniczeniom, zapewn... щеiając pełny tydzień użytkowania bez kompromisów. Posiada funkcje szybkiego ładowania 33 W, dzięki czemu zasilanie nigdy nie stanowi problemu, umożliwiając naładowanie do 80% w zaledwie 3 godziny. Jego potrójny system kamer, z głównym czujnikiem 64 MP i kamerą noktowizyjną 20 MP, redefiniuje możliwości fotograficzne, rejestrując wszystko, od mikroskopijnych szczegółów po magię nocy. 6.8-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120 Hz zapewnia niezwykłe wrażenia wizualne, a jego wodoodporna, pyłoszczelna i odporna na upadki tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 781 zł |
Серія Oukitel WP (захищений)Порівняти в таблиці →
від 2 027 zł
для військових, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8050, камера: 3 модулі, 108 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 11000 мАгод
від 1 149 zł
для військових, 6.8 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8500 мАгод, 328 г
від 1 347 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 570 г
від 644 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод, 362 г
від 1 310 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 21000 мАгод, 570 г
від 1 430 zł
для військових, 5G, 6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 578 г
від 1 192 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 9800 мАгод, 398 г
від 1 989 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, тепловізор, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 9800 мАгод, 398 г
від 683 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод, 373 г
від 543 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод
від 917 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 10000 мАгод, 396 г
від 901 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 10000 мАгод, 399 г
від 604 zł
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 5800 мАгод, 297 г
від 1 017 zł
для військових, 6.78 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 8300 мАгод
від 585 zł
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 12500 мАгод, 430 г
від 535 zł
для військових, 5.93 ", 296 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 12500 мАгод, 380 г
від 1 712 zł
для військових, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 4 модулі, 48 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8000 мАгод, 380 г
від 398 zł
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 4000 мАгод, 237 г
від 1 070 zł
для військових, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5280 мАгод, 291 г
від 599 zł
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 6300 мАгод, 297 г
АксесуариВсі аксесуари для Oukitel WP19 Pro →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 310 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 21000 мАгод, 570 г
від 1 192 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 9800 мАгод, 398 г
від 1 185 zł
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, стабілізація, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 348 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП