Смартфон Oukitel WP30 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
Відео 7Фото 7 |
Oukitel WP30 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
2023 рікWP (захищений)хороша автономністьдля військових120 Гцнічне баченняNFCбез microSDзахист від вологиударостійкіfast chargeпотужна зарядканемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Екран:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Dimensity 8050
Камера:3 модулі, 108 МП, макро
Відео:4K
Акумулятор:11000 мАгод
Додатковий дисплей на задній стороні кришки: 1.8", AMOLED, 500 нит.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Oukitel WP30 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon OUKITEL WP30 Pro 12/512GB 5G 6.78" 120Hz CzarnySmartfony Oukitel WP30 Pro został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznacz... щеony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plПоскаржитись | 2 399 zł |
Smartfon OUKITEL WP30 Pro 12/512GB 5G 6.78" 120Hz CzarnySmartfony Oukitel WP30 Pro został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznacz... щеony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Avans.plПоскаржитись | 2 399 zł |
Smartfon OUKITEL WP30 Pro 12/512GB 5G 6.78" 120Hz Czarny WP30PRO-BK OLSmartfony Oukitel WP30 Pro został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznacz... щеony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 399 zł |
Wytrzymały smartfon OUKITEL WP30 Pro GK523036 | 2 061 zł |
OUKITEL WP30 Pro 5G 12/512GB 11000mAh czarny 120Hz - darmowy odbiór w 22 m | 2 399 zł |
Oukitel Wp30 Pro 12gb/512gb 6.8´´ Czarny 73225Oukitel WP30 Pro to smartfon o wysokiej odporności z certyfikatami IP68/IP69K i MIL-STD-810H. Jego wydajność jest wyjątkowa d... щеzięki potężnemu procesorowi MediaTek Dimensions 8050 5G i 12 GB pamięci RAM LPDDR4x z technologią rozszerzenia (do +12 GB). Wyposażony jest również w 6.78-calowy główny ekran FHD+ z częstotliwością odświeżania do 120 Hz, a także 1.8-calowy tylny ekran AMOLED. Inne warte podkreślenia cechy to długotrwała bateria o pojemności 11 000 mAh i szybkie ładowanie 120 W, 512 GB pamięci masowej oraz potrójny tylny system obrazowania z głównym czujnikiem 108 MP i kamerą noktowizyjną.Me tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 027 zł |
Oukitel WP30 Pro 12/512GB CzarnySmartfon OUKITEL WP30 Pro OUKITEL WP30 Pro to prawdziwy potwór w świecie smartfonów. Wyposażony... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 199 zł |
Серія Oukitel WP (захищений)Порівняти в таблиці →
від 2 027 zł
для військових, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8050, камера: 3 модулі, 108 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 11000 мАгод
від 1 149 zł
для військових, 6.8 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8500 мАгод, 328 г
від 1 347 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 570 г
від 644 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод, 362 г
від 1 310 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 21000 мАгод, 570 г
від 1 430 zł
для військових, 5G, 6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 578 г
від 1 192 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 9800 мАгод, 398 г
від 1 989 zł
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, тепловізор, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 9800 мАгод, 398 г
від 683 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод, 373 г
від 543 zł
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10600 мАгод
від 917 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 10000 мАгод, 396 г
від 901 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 10000 мАгод, 399 г
від 604 zł
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 5800 мАгод, 297 г
від 1 017 zł
для військових, 6.78 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 8300 мАгод
від 585 zł
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 12500 мАгод, 430 г
від 535 zł
для військових, 5.93 ", 296 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 12500 мАгод, 380 г
від 1 712 zł
для військових, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 4 модулі, 48 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8000 мАгод, 380 г
від 398 zł
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 4000 мАгод, 237 г
від 1 070 zł
для військових, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5280 мАгод, 291 г
від 599 zł
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 6300 мАгод, 297 г
АксесуариВсі аксесуари для Oukitel WP30 Pro →
Відеоогляди
Oukitel WP30 Pro 5G #oukitel #oukitelwp30pro
9 листопада 2023341 перегляд
Oukitel WP19 Pro Vs Oukitel WP30 Pro: Rugged Smartphone Showdown!
29 листопада 2023273 перегляда
Oukitel WP33 Pro vs Oukitel WP30 Pro - Best 5G Rugged Phones Comparison - Which is Best?
22 грудня 20232 790 переглядів
Here's the Oukitel WP30 Pro with dual display, 11,000 mAh battery, and 120W charging
14 жовтня 20231 554 перегляда
Oukitel WP30 Pro 5G #oukitel #oukitelwp30pro
9 листопада 20231 230 переглядів
FOSSiBOT F101 PRO VS OUKITEL WP30 PRO
9 листопада 20232 788 переглядів
Episode 162, CES 2024 Android 14 QPR Beta 2 3 and Oukitel WP30 Pro unboxing
14 січня81 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 348 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 634 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 404 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 1 991 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г