Ceny na Motorola Moto E13 64 GB / 2 GB
Wideo 6Zdjęcia 9 | od 249 do 798 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.5; rozdzielczość ekranu: 1600х720 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 83; ОС: Android 13.0 Go Edition; Model procesora: Unisoc Tiger T606; Procesor (GHz): 1.6; GPU: ARM Mali-G57 MP1; Pamięć RAM (GB): 2; Pamięć (GB): 64; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
64 GB / 2 GB128 GB / 8 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola XT2345-3 Moto E13 Dual 64GB 2GB RAM Cosmic Black PAXT0023SE | 407 zł |
Smartfon Motorola Moto E13 2/64GB Creamy White (PAXT0025SE)Udoskonalony aparat fotograficznyDz Rozetka.plZłóż skargę | 379 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Moto E13 2/64GB ZielonySięgnij po wymarzony styl z moto e13. Smukła, lekka i pięknie wykonana – po prostu zachwycająca. Technologia Dolby... więcejAtmos® i 6.5-calowy ekran HD+ sprawiają, że aby obejrzeć film, wystarczy sięgnąć do kina w kieszeni. Używaj telefonu dłużej dzięki baterii 5000 mAh. Ciesz się płynnym działaniem sieci Wi-Fi 5 GHz, standardu USB Typu C 2.0 i połączeń Bluetooth® 5.0. Rozszerz swoje możliwości dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi i systemowi Android™ 13 (edycja Go). Wyraź to jasno dzięki moto e13. MediaMarkt.plZłóż skargę | 349 zł |
Motorola Moto E13 64GB/2GB - Cosmic Black6,5-calowy wy?wietlacz HD+ (1600x720) IPS LCD, 4G, Dual SIM, Unisoc T606 Octa-core, 2 GB RAM-u, 64 GB pami?ci flash... więcej, microSD. pojedyncza kamera: 13 MPixel f/2.2 (ty?), 5 MPixel f/2.2 (przód), Android 13 (Go Edition), pojedynczy g?o?nik z Dolby Atmos , BT 5.0 , IP52 , gniazdo audio jack o ?rednicy 3.5 mm , bateria o pojemno?ci 5000 mAh i ?adowanie przewodowe o mocy 10 W (?adowarka o mocy 10 W w zestawie) oraz waga wynosz?ca 180 gramów. W pude?ku: - Motorola Moto E13 - ?adowarka o mocy 10 W - Kabel USB typu C - Przewodniki - Narz?dzie do SIM Proshop.plZłóż skargę | 569 zł |
Motorola Moto E13 2/64GB CzarnyMotorola Moto E13 Olśniewający ekran Poznaj nowy wymiar doświadczeń wizualnych dzięki... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 249 zł |
Smartfon Motorola moto e13 2/64GB 6,5" MorskiSmartfon Motorola e13 2/64GB morski 6,5'' 5000 mAh Nowa moto e13, smukła, lekka i pięknie wykonana, jest po prostu... więcejzachwycająca. Wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® i ultraszeroki ekran 6,5 HD+ zapewniają kinowe wrażenia. Możesz oglądać całe sezony seriali dzięki baterii 5000 mAh. Korzystaj z szybkiej łączności, wideorozmów bez zakłóceń, zaawansowanych funkcji aparatu i wielu innych możliwości dzięki wydajności 8-rdzeniowego procesora. Możesz też dostosować swoje środowisko dzięki najnowszej wersji systemu AndroidTM 13 (edycja Go). NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 6,5'' Rozdzielczość obrazu: 1600 x 720 HD+ System operacyjny: Android 13 (edycja Go) Pamięć RAM: 2 GB Pamięć wewnętrzna: 64 GB Procesor: UNISOC T606 8-rdzeni CPU 2xA75 1,6 GHz + 6xA55 1,6GHz Możliwość rozszerzenia o 1TB za pomocą karty microSD Czujniki: Zbliżeniowy, światła otoczenia, akcelerometr Pojemność baterii: 5000 mAh Tylny aparat: 13 MPx Przedni aparat: 5 MPx Głośnik z technologią Dolby Atmos Bluetooth Wifi Smukła, lekka i stylowa Pięknie wykonana, z hydrofobową powłoką, dostępna w zachwycających kolorach. Po prostu kino w kieszeni Dźwięk Dolby Atmos® i ultraszeroki ekran 6,5 HD+ ożywią Twoje ulubione treści. Długo działająca bateria 5000 mAh Dłuższa praca i więcej rozrywki dzięki niezawodnej baterii, która pozwala zapomnieć o gniazdkach przez ponad 36 godzin. Płynne połączenia Poznaj płynny streaming w sieci Wi-Fi 5 GHz2, ładowanie za pomocą USB Type-C 2.0 i łatwość połączeń Bluetooth® 5.0. Szybkie, efektywne działanie 8-rdzeniowy procesor i najnowsza wersja systemu Android™ 1 Maxelektro.plZłóż skargę | 399 zł |
Smartfon Motorola Moto E13 2/64GB Czarny GS-T-MOT-0406Motorola Moto E13 2/64GB Czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostaw... więceja i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 299 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto E13 2/64GB 6.5" ZielonyNowa moto e13, smukła, lekka i pięknie wykonana, jest po prostu zachwycająca. Wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® i... więcejultraszeroki ekran 6,5 HD+ zapewniają kinowe wrażenia. Możesz oglądać całe sezony seriali dzięki baterii 5000 mAh. Korzystaj z szybkiej łączności, wideorozmów bez zakłóceń, zaawansowanych funkcji aparatu i wielu innych możliwości dzięki wydajności 8-rdzeniowego procesora. Możesz też dostosować swoje środowisko dzięki najnowszej wersji systemu AndroidTM 13 (edycja Go). Electro.plZłóż skargę | 299 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto E13 2/64GB 6.5" ZielonyNowa moto e13, smukła, lekka i pięknie wykonana, jest po prostu zachwycająca. Wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® i... więcejultraszeroki ekran 6,5 HD+ zapewniają kinowe wrażenia. Możesz oglądać całe sezony seriali dzięki baterii 5000 mAh. Korzystaj z szybkiej łączności, wideorozmów bez zakłóceń, zaawansowanych funkcji aparatu i wielu innych możliwości dzięki wydajności 8-rdzeniowego procesora. Możesz też dostosować swoje środowisko dzięki najnowszej wersji systemu AndroidTM 13 (edycja Go).... Avans.plZłóż skargę | 299 zł |
Smartphone MOTOROLA Moto E13 2/64 GB Cosmic Black (Czarny) 64 GB Czarny MoSmartphone MOTOROLA Moto E13 2/64 GB Cosmic Black (Czarny) 64 GB Czarny Moto E13 2/64 GB Cosmic Black ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 564 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto E13 2/64GB 6.5" Zielony PAXT0020PLNowa moto e13, smukła, lekka i pięknie wykonana, jest po prostu zachwycająca. Wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® i... więcejultraszeroki ekran 6,5 HD+ zapewniają kinowe wrażenia. Możesz oglądać całe sezony seriali dzięki baterii 5000 mAh. Korzystaj z szybkiej łączności, wideorozmów bez zakłóceń, zaawansowanych funkcji aparatu i wielu innych możliwości dzięki wydajności 8-rdzeniowego procesora. Możesz też dostosować swoje środowisko dzięki najnowszej wersji systemu AndroidTM 13 (edycja Go).... Mediaexpert.plZłóż skargę | 299 zł |
Smartfon Motorola Moto E13 2/64GB Kremowy (PAXT0025SE) | 400 zł |
Motorola moto e13 2/64GB 6,5" 60Hz 13Mpix Biały5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 399 zł |
Smartfon Motorola moto e13 2/64GB, czarnySmartfon Motorola moto e13 2/64GB Nowa moto e13, smukła, lekka i pięknie wykonana, jest po prostu zachwycająca. Wie... więcejlowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® i ultrasze... EmpikZłóż skargę | 399 zł |
Motorola moto e13 2/64GB 6,5" 60Hz 13Mpix Niebiesko-zielony5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 299 zł |
Smartfon Motorola Moto E13 2/64GB 6,5" IPS 1600x720 5000mAh Dual SIM 4G Co | 299 zł |
Telefon komórkowy Motorola Moto E13 2 GB / 64 GB (PAXT0020PL) Zielony | 372 zł |
Motorola Moto E13 2/64GB Aurora Green | 396 zł |
Motorola Moto E13 2/64GB BiałyMotorola Moto E13 Olśniewający ekran Poznaj nowy wymiar doświadczeń wizualnych dzięki... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 299 zł |
Motorola Moto E13 DS 2GB/64GB Zielony EU ZF10501408 | 523 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!