Smartfon Motorola Moto E22 64 GB / 4 GB
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Zamknij
Menu
Motorola Moto E22 64 GB / 4 GB
32 GB / 3 GB64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G37
Aparat:2 moduły, 16 MP
Akumulator:4020 mAh
Waga:169 g
Wersja 64 GB bez modułu NFC.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Motorola Moto E22 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola Smartfon Moto E22 4/64 GB Kosmiczna Czerń NOMOTOROLA Moto E22 4/64GB ASTRO BLACK
Motorola Moto E22 4 na 64 GB, kosmiczna czerń Amazon.plZłóż skargę | 489 zł |
Smartfon Motorola Moto E22 4/64GB Crystal BlueWyraźne i ostre zdjęcia przy słabym oświetleniu Podwójny aparat 16 MP + 2 MP ma wysoką rozdzielczość i przysłonę, co pozwala... więcejuzyskać niepowtarzalny efekt głębi — nawet na ulicy i przy słabym oświetleniu. Przednia kamera 5 MP umożliwia wykonywanie wyższej jakości selfie. Duży ekran z lepszym kątem widzenia Smartfon Moto E22 z ekranem o przekątnej 6.5" tworzy wrażenie obecności dzięki szerokiemu ekranowi dużego rozmiaru. Wygodny kąt widzenia sprawia, że oglądanie treści staje się prawdziwą przyjemnością. Korpus, w którym zmieściło się jeszcze więcejWewnątrz korpusu Moto E22 dyskretnie umieszczono pojemną baterię o pojemności 4020 mAh. Rozetka.plZłóż skargę | 395 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Moto e22 4/64GB Czarny (Astro Black)Przenieś na wyższy poziom codzienne wrażenia wzrokowe i słuchowe dzięki moto e22. Technologia Dolby Atmos® i głośniki stereo... więcejgenerują wielowymiarowy dźwięk. Ulubiona zawartość nabierze realizmu na wyświetlaczu 6.5" o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Design najwyższej klasy doda Ci stylu, a zdjęcia robione systemem aparatów 16 Mpx wykorzystującym sztuczną inteligencję będą wyglądać jakby wyszły spod ręki profesjonalisty MediaMarkt.plZłóż skargę | 429 zł |
Motorola Moto E22 64GB/4GB - Eco Black6,5-calowy wy?wietlacz HD+ (1600x720) 90Hz LCD, 4G, Dual SIM, MediaTek Helio G37 Octa-core, 4GB RAM, 64GB Flash, microSD, sys... więcejtem podwójnej kamery: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 16MPixel f/2.2 + aparat do pomiaru g??bi ostro?ci o rozdzielczo?ci 2MPixel f/2.4 (ty?), przedni aparat o rozdzielczo?ci 5MPixel f/2.4 , Android 12 , g?o?niki stereo z Dolby Atmos , BT5.0 , IP52 , gniazdo audio jack3.5mm , czytnik linii papilarnych po boku urz?dzenia , bateria o pojemno?ci4020 mAh i ?adowanie przewodowe10W (?adowarka10W w zestawie), waga169 gramów W pude?ku: - Motorola Moto E22 - ?adowarka10W - Kabel USB typu C - Instrukcje obs?ugi - Narz?dzie do karty SIM Proshop.plZłóż skargę | 399 zł |
Smartfon Motorola moto e22 4/64GB 6,5" NiebieskiMotorola Moto E22 4/64 GB niebieski 6,5'' 90Hz Smartfon z ekranem IPS 6.5 cala o rozdzielczości 720 x 1600 pikseli. Produkt p... więcejosiada 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 6,5'' Rozdzielczość obrazu: 1600 x 720 System operacyjny: Android 12 Pamięć wbudowana: 64 GB Pamięć RAM: 4 GB Pojemność baterii: 4020 mAh Czytnik linii papilarnych Kolor: Niebieski Tylny aparat: 16 Mpx + 2 Mpx Przedni aparat: 5 Mpx Porty: Złącze słuchawkowe, USB-C Magiczny dźwięk Wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® i głośników stereo jest czyściejszy, ma głębsze basy i wyraźniejszy wokal. Wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 90 Hz Płynnie działający wyświetlacz 6,5” HD+ ożywia ulubioną zawartość. Design klasy premium dla wymagającego użytkownika Smukła i elegancka obudowa z ochroną przez zachlapaniem i rozpryskami. Wspaniałe zdjęcia to łatwizna Błyskawicznie ustawiaj ostrość systemem aparatów wykorzystującym sztuczną inteligencję i korzystaj z funkcji fotograficznych Maxelektro.plZłóż skargę | 499 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Motorola E (przystępne cenowo)Porównaj w tabeli →
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 284 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 64 GB, RAM 2 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 487 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 274 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 185 g
od 329 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: 4020 mAh, 169 g
od 899 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 355 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 4020 mAh, 169 g
od 614 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0 Go Edition, czysty Android, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP52, ładowanie: 4020 mAh, 169 g
od 413 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 721 zł
kompaktowy, 4.3 ", 256 ppi, Android 4.4, 4 GB, RAM 1 GB, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 1980 mAh, 142 g
od 230 zł
kompaktowy, 5 ", 245 ppi, Android 7.1, 16 GB, RAM 2 GB, Mediatek MT6737, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 2800 mAh, 151 g
od 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 567 zł
6.1 ", 282 ppi, Android 10.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 3000 mAh, 160 g
od 1 024 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 338 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
Wideo recenzje
Moto e22s Unboxing, Specs, Price, Hands-on Review
17 października 20228 057 przegląd
Motorola Moto E22 - Full Phone Review - Price - Specs. موتورولا موتو اي 22 - مواصفات - سعر - مميزات
1 listopada 20224 467 przegląd
Motorola Moto E22 Unboxing & Overview - Budget Phone | #motorolamotoe22
1 listopada 202234 989 przegląd
Modyfikacje Motorola Moto E22
Ceny na Motorola Moto E22 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto E22 32 GB / 3 GB | od 355 zł | 3 oferty | ||
Motorola Moto E22 64 GB / 4 GB | od 329 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 372 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 188 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g