Смартфон Infinix Hot 12i 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 13Фото 8 |
Infinix Hot 12i 64 ГБ / 4 ГБ
2022 рікHot
Екран:6.6 ", 1612х720 (20:9), 259 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio A22
Камера:3 модулі, 13 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Можливість програмного збільшення ОЗП на 3 ГБ (сумарно до 7 ГБ).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Infinix Hot 12i 64 ГБ / 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
INFINIX Hot 12i 4/64GB czarny HOT 12i 4+64 Racing BlackOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: 164,8 x 76,4 x 8,8 mm Waga [g]: 190 g Kolor: Czarny Kolor producenta: Racing Black Typ obudowy: Wodoodporność: Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Czarny (4/64GB) System operacyjny: Android 11 Procesor [GHz]: 2,0 GHz Pamięć: 64 GB Czytnik kart pa... щеmięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Mediatek MT6761 Helio A22 Obsługiwana pamięć do: 512 GB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 64 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 64 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 11 Modele pozostałych producentów: INFINIX Hot 12i Przekątna ekranu [cal]: 6.6" Technologia ekranu: IPS LCD Rozdzielczość ekranu [px]: 1612 x 720 px Liczba kolorów: 16 mln Ochrona ekranu: Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.6 Aparat główny [Mpix]: 13 Mpix Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 10 do 14 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 1080p@30fps Aparat główny (tylny) [Mpix]: 13 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Bluetooth: BT 5.0 WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac GPS: Tak Rodzaj złącza: microUSB Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: GPS
Glonass
BeiDou
Galileo Typ karty SIM: Nano SIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Nie Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) USB On-The-Go: Tak Rodzaj nawigacji: ["A-GPS"] Rodzaj karty SIM: ["nanoSIM"] Typ karty pamięci: microSD Czytnik kart pamięci: Tak Pojemność akumulatora [mAh]: 5000 Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy Cenówki -tylko android - Bateria: 5000 mAh Pojemność akumulatora [mAh]: od 4500 do 5000 mAh Ładowanie zwrotne: Nie Ładowanie indukcyjne: Nie Tryb szybkiego ładowania: Nie Czujniki: ["Akcelerometr (przyspieszenio Neonet.plПоскаржитись | 629 zł |
Smartfon Infinix Hot 12I 4/64GB Racing Black
Infinix Hot 12I to smartfon, które idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, z wydajnym procesorem Helio G88, łącznością NFC i aparatem 50 Mpix! Techwish.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 649 zł |
Smartfon Infinix Hot 12I 4/64GB Horizon Blue
Infinix Hot 12I to smartfon, które idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, z wydajnym procesorem Helio G88, łącznością NFC i aparatem 50 Mpix! Techwish.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 699 zł |
Серія Infinix Hot (середні)Порівняти в таблиці →
від 549 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 546 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 596 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 831 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 495 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 999 zł
6.82 ", 263 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 198 г
від 549 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 205 г
від 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 195 г
від 545 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 215 г
від 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G70, камера: 3 модулі, 13 МП, стерео, зарядка: 5200 мАгод, 201 г
від 875 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
АксесуариВсі аксесуари для Infinix Hot 12i →
Відеоогляди
Infinix Hot 12i Unboxing and Review
5 квітня 202253 957 переглядів
DON'T BUY THE INFINIX HOT 12i
8 квітня 202239 057 переглядів
Infinix Hot 12i Unboxing and Review - Should You Buy?
6 квітня 202216 391 перегляд
infinix Hot 12i quick review | infinix 12i Camera Test & Performance
1 травня 202213 152 перегляда
Infinix hot 12i full unboxing and review
2 листопада 20221 187 переглядів
Infinix Hot 12i Unboxing ASMR #shorts
22 квітня 2022223 перегляда
Infinix Hot 12i Pros And Cons | Indepth Review | Specifications | Indian Price And Availability
14 квітня 2022166 переглядів
INFINIX HOT 12i AUTO RESTART SUCCESS 100%
13 березня 2023599 переглядів
Infinix Hot 12i Camera Test/Samples. Do You Like Them? #infinixhot12i
12 квітня 20222 155 переглядів
Infinix Hot 12i - AESTHETIC UNBOXING | Camera Samples ✨|
9 липня 2022414 переглядів
Unboxing & Review Hape satu juaan punya Infinix| Infinix Hot 12i
6 червня 20223 668 переглядів
Infinix Hot 12 vs Infinix Hot 12i Camera | Body | AnTuTu | Benchmark | Display | Comparison
2 травня 2022615 переглядів
Infinix Hot 12i Hard Reset || X665B,X6611,X6511b Pin,Password,Pattern Unlock Without Pc
22 червня 202212 619 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 195 г
від 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 212 г
від 349 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 514 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 742 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5050 мАгод, 189 г
від 409 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 5400 мАгод, 198 г
від 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 4 070 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 512 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 730 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г