Смартфон Infinix Note 12 64 ГБ / 6 ГБ
Відео 40Фото 19 |
Infinix Note 12 64 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Helio G88
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:186 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Infinix Note 12 64 ГБ / 6 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
INFINIX Smartfon INFINIX Note 12 G96 8/128GB Czarny (Force Black)Smartfon Note 12 G96 został wyposażony w duży, 6,7-calowy wyświetlacz Amoled Fhd+ True Color, zapewniający doskonałą jakość i głębię obrazu nawet w jasnym świetle.Korzyśc MediaMarkt.plПоскаржитись | 949 zł |
Smartfon INFINIX Note 12 8/128GB 6.7" Biały X670Smartfony Note 12 został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.; Wyświetlacz Infinity o przekątnej 6,7 cala, który zapewnia jasność nawet w biały dzień. Prawdziwy kolorowy wyświetlacz AMOLED. Pojemna bateria w połączeniu z wydajnym procesorem to... щеgodziny świetnej zabawy w wirtualnych grach.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 200 zł |
Infinix Note 12 8/128GB CzarnyEfektywność życiowa ma kluczowe znaczenie w życiu miejskim. Oświetlenie Multi-Window zapewnia... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 899 zł |
Серія Infinix Note (середні+)Порівняти в таблиці →
від 599 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 219 г
від 835 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 203 г
від 1 496 zł
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 583 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 899 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 649 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 219 г
від 1 196 zł
6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 190 г
від 949 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6080, камера: 2 модулі, 108 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 100 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 999 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
АксесуариВсі аксесуари для Infinix Note 12 →
Відеоогляди
INFINIX NOTE 12 PRO | Zamiesza na rynku? | RECENZJA
27 жовтня 20223 119 переглядів
Infinix Note 12 Pro - Zaskakujący Smartfon w Niskiej Cenie! Lepszy od iPhone SE!
27 листопада 20224 602 перегляда
Infinix Note 12 2023 Recenzja | Kiedy kopiuj-wklej się opłaca
9 січня 202313 905 переглядів
Infinix Note 12 Pro | Tanie 108 Mpix w ultrasmukłej obudowie
18 жовтня 202212 728 переглядів
Infinix Note 12 2023 - najlepszy wybór do 1000zł?
17 січня 20237 232 перегляда
Infinix Note 12 - RECENZJA - Zadziwiająca OPTYKA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
16 жовтня 202234 085 переглядів
Infinix Note 12 Pro Recenzja | 108MP w przystępnej cenie! Czy warto?
26 жовтня 20224 582 перегляда
Dobry smartfon w dobrej cenie INFINIX Note 12 Pro
26 вересня 202223 885 переглядів
Infinix Note 12, Note 12 Pro 5G oraz Note 12 Pro PROsto z premiery w Polsce
26 вересня 20225 877 переглядів
Infinix Note 12 Pro - nowość w świetnej cenie
26 вересня 202234 743 перегляда
Infinix Note 12 Pro - pierwsze wrażenia, Krótka Mobzilla odc. 117
31 жовтня 202261 218 переглядів
Sprawdzamy nowego smartfona - Infinix Note 12 Pro
21 жовтня 20223 804 перегляда
Do Polski wchodzi nowa marka smartfonów. Oto co potrafi Infinix NOTE 12 Pro
19 жовтня 202213 867 переглядів
INFINIX NOTE 12 PRO naprawdę mnie zaskoczył!
7 жовтня 20229 766 переглядів
Technews 1370 || Nothing Phone 1 Box, Asus Zenfone 9, Infinix Note 12 5G Etc...
8 липня 2022241 615 переглядів
INFINIX NOTE 30 vs REDMI NOTE 12 FULL Comparison Speed test test gaming test!! কোনটি নিবেন দেখুন
17 липня 202329 768 переглядів
Infinix Note 12 vs Samsung Galaxy A23: Which Should You Buy?
24 вересня 202221 755 переглядів
Mast hai ⚠️But ? Infinix Note 12 pro 5G review in hindi
15 липня 202219 672 перегляда
Infinix Note 12 G96 Unboxing #Infinix Note 12 Detailed Review,Should you Buy It?#infinix latest 2022
15 вересня 2022821 перегляд
Infinix Note 12 G96 Review — After 2 Weeks of Use
11 червня 20222 155 переглядів
Infinix Note 12 Turbo Unboxing + Free fire test
18 серпня 2022846 переглядів
Buying Infinix Note 12 For Camera? ⚡⚡ | Infinix Note 12 G96 Camera Test
27 травня 20221 011 переглядів
Infinix note 12 pro 4g price in pakistan with review ⚡G99 | S Amoled | infinix note 12 pro launch
19 липня 20221 006 переглядів
Infinix Note 12 G96 Unboxing & First Impressions ⚡ | Experience Gaming Performance and Camera Tests
26 травня 20221 107 переглядів
infinix note 12 G96 Unboxing
16 липня 2022385 переглядів
Review HP Infinix Note 12 2023
14 лютого 2023291 перегляд
Infinix Note 12 VIP Gaming Test Review
14 червня 20221 585 переглядів
Infinix Note 12 Pro Unboxing and Review
31 травня 2022362 перегляда
TECNO PHANTOM X2 PRO 5G vs INFINIX NOTE 12 VIP
15 лютого 20231 396 переглядів
Infinix note 12 Unboxing vlog,My first experience with Infinix
17 червня 2022312 переглядів
Infinix Note 12 G96 Unboxing & Camera test || 8+128 GB || MaSooD AhMed YT
26 січня 2023315 переглядів
Infinix Note 12 Pro Unboxing & BIG Impressions / Infinix Note 12 Pro latest phone 2024 / Infinix pro
31 травня 2023723 перегляда
Infinix Note 12 - Unboxing & First Impressions! (50 MP Camera + AMOLED + Helio G88) Same as Note 11!
21 травня 2022480 переглядів
Infinix NOTE 12 Unboxing First Lock||Amoled||G88||#shorts #infinixnote12
14 травня 2022480 переглядів
OPPO K10 5G Vs Infinix Note 12 Turbo - Full Comparison [Full Specifications]
11 червня 2022985 переглядів
Infinix Note 12 VIP: Unboxing and First Impressions
21 червня 20221 706 переглядів
Infinix Note 12 Unboxing and Review
30 квітня 20228 669 переглядів
Infinix Note 12 vs Infinix Note 11 Camera | Body | AnTuTu | Benchmark | Display | Comparison
29 квітня 2022747 переглядів
Hape Mewah dari Infinix , unboxing dan review Infinix Note 12 VIP
7 липня 20229 360 переглядів
INFINIX NOTE 12 VIP UNBOXING: FINALLY POLISHED!!
20 травня 20222 023 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г