Smartfon Infinix Note 12 64 GB / 6 GB
Wideo 40Zdjęcia 19 |
Infinix Note 12 64 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Helio G88
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:186 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Infinix Note 12 64 GB / 6 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INFINIX Smartfon INFINIX Note 12 G96 8/128GB Czarny (Force Black)Smartfon Note 12 G96 został wyposażony w duży, 6,7-calowy wyświetlacz Amoled Fhd+ True Color, zapewniający doskonałą jakość i głębię obrazu nawet w jasnym świetle.Korzyśc MediaMarkt.plZłóż skargę | 949 zł |
Smartfon INFINIX Note 12 8/128GB 6.7" Biały X670Smartfony Note 12 został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.; Wyświetlacz Infinity o przekątnej 6,7 cala, który zapewnia jasność nawet w biały dzień. Prawdziwy kolorowy wyświetlacz AMOLED. Pojemna bateria w połączeniu z wydajnym procesorem to... więcejgodziny świetnej zabawy w wirtualnych grach.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 200 zł |
Infinix Note 12 8/128GB CzarnyEfektywność życiowa ma kluczowe znaczenie w życiu miejskim. Oświetlenie Multi-Window zapewnia... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 899 zł |
Seria Infinix Note (średnie+)Porównaj w tabeli →
od 648 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 219 g
od 835 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 203 g
od 1 496 zł
zakrzywiony ekran, 6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 190 g
od 583 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 899 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 649 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 219 g
od 1 196 zł
6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 190 g
od 949 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6080, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 100 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 999 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
Wideo recenzje
INFINIX NOTE 12 PRO | Zamiesza na rynku? | RECENZJA
27 października 20223 119 przegląd
Infinix Note 12 Pro - Zaskakujący Smartfon w Niskiej Cenie! Lepszy od iPhone SE!
27 listopada 20224 602 przegląd
Infinix Note 12 2023 Recenzja | Kiedy kopiuj-wklej się opłaca
9 stycznia 202313 905 przegląd
Infinix Note 12 Pro | Tanie 108 Mpix w ultrasmukłej obudowie
18 października 202212 728 przegląd
Infinix Note 12 2023 - najlepszy wybór do 1000zł?
17 stycznia 20237 232 przegląd
Infinix Note 12 - RECENZJA - Zadziwiająca OPTYKA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
16 października 202234 085 przegląd
Infinix Note 12 Pro Recenzja | 108MP w przystępnej cenie! Czy warto?
26 października 20224 582 przegląd
Dobry smartfon w dobrej cenie INFINIX Note 12 Pro
26 września 202223 885 przegląd
Infinix Note 12, Note 12 Pro 5G oraz Note 12 Pro PROsto z premiery w Polsce
26 września 20225 877 przegląd
Infinix Note 12 Pro - nowość w świetnej cenie
26 września 202234 743 przegląd
Infinix Note 12 Pro - pierwsze wrażenia, Krótka Mobzilla odc. 117
31 października 202261 218 przegląd
Sprawdzamy nowego smartfona - Infinix Note 12 Pro
21 października 20223 804 przegląd
Do Polski wchodzi nowa marka smartfonów. Oto co potrafi Infinix NOTE 12 Pro
19 października 202213 867 przegląd
INFINIX NOTE 12 PRO naprawdę mnie zaskoczył!
7 października 20229 766 przegląd
Technews 1370 || Nothing Phone 1 Box, Asus Zenfone 9, Infinix Note 12 5G Etc...
8 lipca 2022241 615 przegląd
INFINIX NOTE 30 vs REDMI NOTE 12 FULL Comparison Speed test test gaming test!! কোনটি নিবেন দেখুন
17 lipca 202329 768 przegląd
Infinix Note 12 vs Samsung Galaxy A23: Which Should You Buy?
24 września 202221 755 przegląd
Mast hai ⚠️But ? Infinix Note 12 pro 5G review in hindi
15 lipca 202219 672 przegląd
Infinix Note 12 G96 Unboxing #Infinix Note 12 Detailed Review,Should you Buy It?#infinix latest 2022
15 września 2022821 przegląd
Infinix Note 12 G96 Review — After 2 Weeks of Use
11 czerwca 20222 155 przegląd
Infinix Note 12 Turbo Unboxing + Free fire test
18 sierpnia 2022846 przegląd
Buying Infinix Note 12 For Camera? ⚡⚡ | Infinix Note 12 G96 Camera Test
27 maja 20221 011 przegląd
Infinix note 12 pro 4g price in pakistan with review ⚡G99 | S Amoled | infinix note 12 pro launch
19 lipca 20221 006 przegląd
Infinix Note 12 G96 Unboxing & First Impressions ⚡ | Experience Gaming Performance and Camera Tests
26 maja 20221 107 przegląd
infinix note 12 G96 Unboxing
16 lipca 2022385 przegląd
Review HP Infinix Note 12 2023
14 lutego 2023291 przegląd
Infinix Note 12 VIP Gaming Test Review
14 czerwca 20221 585 przegląd
Infinix Note 12 Pro Unboxing and Review
31 maja 2022362 przegląd
TECNO PHANTOM X2 PRO 5G vs INFINIX NOTE 12 VIP
15 lutego 20231 396 przegląd
Infinix note 12 Unboxing vlog,My first experience with Infinix
17 czerwca 2022312 przegląd
Infinix Note 12 G96 Unboxing & Camera test || 8+128 GB || MaSooD AhMed YT
26 stycznia 2023315 przegląd
Infinix Note 12 Pro Unboxing & BIG Impressions / Infinix Note 12 Pro latest phone 2024 / Infinix pro
31 maja 2023723 przegląd
Infinix Note 12 - Unboxing & First Impressions! (50 MP Camera + AMOLED + Helio G88) Same as Note 11!
21 maja 2022480 przegląd
Infinix NOTE 12 Unboxing First Lock||Amoled||G88||#shorts #infinixnote12
14 maja 2022480 przegląd
OPPO K10 5G Vs Infinix Note 12 Turbo - Full Comparison [Full Specifications]
11 czerwca 2022985 przegląd
Infinix Note 12 VIP: Unboxing and First Impressions
21 czerwca 20221 706 przegląd
Infinix Note 12 Unboxing and Review
30 kwietnia 20228 669 przegląd
Infinix Note 12 vs Infinix Note 11 Camera | Body | AnTuTu | Benchmark | Display | Comparison
29 kwietnia 2022747 przegląd
Hape Mewah dari Infinix , unboxing dan review Infinix Note 12 VIP
7 lipca 20229 360 przegląd
INFINIX NOTE 12 VIP UNBOXING: FINALLY POLISHED!!
20 maja 20222 023 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g