Smartfon Infinix Hot 40i 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 17 |
Infinix Hot 40i 256 GB / 8 GB
128 GB / 4 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.78 ", 1612х720 (20:9), 396 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:2 moduły, 50 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:190 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Infinix Hot 40i 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Infinix Hot 40I 8 / 256 GB Dual Starlight X6528B czarny | 787 zł |
INFINIX Smartfon INFINIX Hot 40i 8/256GB Czarny (Starlit Black) | 629 zł |
Smartfon INFINIX Hot 40i 8/256GB 6.56" 90Hz Czarny | 646 zł |
Smartfon INFINIX Hot 40i 8/256GB 6.56" 90Hz Czarny X6528B 256+8 | 646 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Infinix Hot 40i
Ceny na Infinix Hot 40i |
---|---|---|---|---|
Infinix Hot 40i 128 GB / 4 GB | od 546 zł | 12 oferty | ||
Infinix Hot 40i 256 GB / 8 GB | od 595 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →