Smartfon Infinix Hot 11s NFC 64 GB / 4 GB
Wideo 20Zdjęcia 7 | od 831 zł dodaj do listymoje listy |
Infinix Hot 11s NFC 64 GB / 4 GB
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.78 ", 2460х1080, 399 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G88
Aparat:3 moduły, 50 MP
Wideo:zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:205 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Infinix Hot (średnie)Porównaj w tabeli →
od 549 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 546 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 831 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 595 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.82 ", 263 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 198 g
od 449 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 549 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 205 g
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 525 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 215 g
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 866 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G70, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, stereo, ładowanie: 5200 mAh, 201 g
od 875 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
Wideo recenzje
Infinix HOT 11S NFC - RECENZJA - Nowy Producent w POLSCE - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
31 sierpnia 202213 808 przegląd
Nowy smartfon na polskim rynku! Test Infinix HOT 11S NFC
31 sierpnia 202217 621 przegląd
INFINIX HOT 11S NFC - Czarny Koń do 1000 ZŁ?
23 września 20223 084 przegląd
Infinix Hot 11S NFC | BUDŻETOWY KRÓL!
2 sierpnia 20228 966 przegląd
HP Gaming budget harga 2jtan. Unboxing Infinix Hot 11S NFC 128/6gb. Featuring Son Goku Super Saiyan
22 czerwca 2022321 przegląd
PUBG NEW STATE LOW GRAFIS, INFINIX HOT 11S NFC TEST,SMOOTH?
23 marca 2022361 przegląd
Infinix hot 11s nfc gametest - Call of Duty Mobile Battle Royale (January 2023)
5 stycznia 2023210 przegląd
Infinix Hot 11S NFC Gametest | Call of Duty Mobile Multiplayer | March 2023 HD
24 marca 2023123 przegląd
"POCO F3 5G VS INFINIX HOT 11S NFC" (CAMERA TEST) 48MP VS 50MP WHICH IS BETTER?
29 marca 2022609 przegląd
Infinix Hot 11s NFC All the information of the phone is in this video فون کی تمام معلومات اس ویڈیو
4 czerwca 2022209 przegląd
Infinix Hot 11s NFC | Aesthetic Unboxing | Juliana Christine
25 lipca 20224 753 przegląd
League Of Legends: Wild Rift Gameplay on INFINIX HOT 11S NFC
29 marca 20221 077 przegląd
Gusion Gameplay #1 | Kerby.
20 maja 2022660 przegląd
video cinematic Infinix hot 11s nfc with google photo stabilizer . 2K resolution..
10 kwietnia 2022609 przegląd
INFINIX HOT 11S NFC CODM BR ALCATRAZ GAMEPLAY
2 lipca 20221 297 przegląd
Infinix hot 11s Nfc MIR4 game test. Helio g88
4 lutego 2022535 przegląd
Harga Terbaru Infinix Hot 11S NFC Juni 2022 || Harga Dan Spesifikasi Infinix Hot 11S NFC Juni 2022
28 czerwca 20225 115 przegląd
Infinix Note 11i Vs Infinix Note 11s Vs Infinix Hot 11s NFC. #Trakontech#
20 listopada 2021542 przegląd
Infinix Hot 11s Vs Infinix Hot 11s NFC
3 czerwca 202213 215 przegląd
Kamera samsung 48 MP(A22) VS kamera brand lain 50 MP (infinix hot 11s NFC dan Realme Narzo 50A
5 grudnia 20211 941 przegląd
Modyfikacje Infinix Hot 11s NFC
Ceny na Infinix Hot 11s NFC |
---|---|---|---|---|
Infinix Hot 11s NFC 64 GB / 4 GB | od 831 zł | 2 oferty | ||
Infinix Hot 11s NFC 128 GB / 4 GB | od 875 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 531 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 208 g
od 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 579 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 581 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 765 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 190 g
od 644 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g