Smartfon Infinix Hot 40i 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 17 |
Zamknij
Menu
Infinix Hot 40i 128 GB / 4 GB
128 GB / 4 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.78 ", 1612х720 (20:9), 396 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:2 moduły, 50 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:190 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Infinix Hot 40i 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INFINIX Smartfon INFINIX Hot 40i 4/128GB Czarny (Starlit Black)Smartfon Infinix Hot 40i z wyświetlaczem dotykowym IPS LCD o przekątnej 6,58 cala, rozdzielczości 720x1612 pikseli i odświeża... więcejniu 90 Hz sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor Unisoc T606 taktowany zegarem 1.6 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i podwójny aparat fotograficzny (50 MP + AI) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii LTE nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Hot 40i został wyposażony w baterią o pojemności 5000mAh oraz technologię szybkiego ładowania 18W. co pozawala cieszyć się ulubionymi treściami przez długie godziny, bez obaw o nagłe wyłączenie się urządzenia. Ten smartfon jest zaprojektowany, aby spełniać Twoje oczekiwania, oferując komfortowe warunki oglądania oraz nadzwyczajną reaktywność. MediaMarkt.plZłóż skargę | 569 zł |
Smartfon INFINIX Hot 40i 4/128GB 6.56" 90Hz CzarnyWszystko, czego potrzebujesz Infinix HOT 40i jest uniwersalnym smartfonem wyposażonym w najważniejsze funkcje, których oczeku... więcejje się od smartfona. Aparat do selfie 32 Mpx z przednią lampą błyskową i aparat główny 50 Mpx pozwalają łapać chwile w dobrej jakości, przy różnych warunkach oświetleniowych Electro.plZłóż skargę | 546 zł |
Smartfon INFINIX Hot 40i 4/128GB 6.56" 90Hz CzarnyWszystko, czego potrzebujesz Infinix HOT 40i jest uniwersalnym smartfonem wyposażonym w najważniejsze funkcje, których oczeku... więcejje się od smartfona. Aparat do selfie 32 Mpx z przednią lampą błyskową i aparat główny 50 Mpx pozwalają łapać chwile w dobrej jakości, przy różnych warunkach oświetleniowych Avans.plZłóż skargę | 546 zł |
Infinix Hot 40i 4/128GB 6,56" 90Hz 50Mpix Niebieski5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 546 zł |
Smartfon INFINIX Hot 40i 4/128GB 6.56" 90Hz Czarny X6528B 128+4Wszystko, czego potrzebujesz Infinix HOT 40i jest uniwersalnym smartfonem wyposażonym w najważniejsze funkcje, których oczeku... więcejje się od smartfona. Aparat do selfie 32 Mpx z przednią lampą błyskową i aparat główny 50 Mpx pozwalają łapać chwile w dobrej jakości, przy różnych warunkach oświetleniowych Mediaexpert.plZłóż skargę | 569 zł |
pokaż 9 ofert
Seria Infinix Hot (średnie)Porównaj w tabeli →
od 549 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 546 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 831 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 595 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.82 ", 263 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 198 g
od 449 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 549 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 205 g
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 545 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 215 g
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G70, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, stereo, ładowanie: 5200 mAh, 201 g
od 875 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
Modyfikacje Infinix Hot 40i
Ceny na Infinix Hot 40i |
---|---|---|---|---|
Infinix Hot 40i 128 GB / 4 GB | od 546 zł | 14 oferty | ||
Infinix Hot 40i 256 GB / 8 GB | od 595 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 482 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 2 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 599 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 419 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Exynos 850, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 549 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 205 g
od 599 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 499 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 549 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 499 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 362 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 192 g