Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 53Фото 12 | 821 zł Купити! Xiaomi Redmi Note 11 6gb/128gb 6.4´´ Dual Sim Szary MZB0ALYEUtradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись в списокмої списки |
Xiaomi Redmi Note 11 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 680 4G
Камера:4 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:179 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Xiaomi Redmi Note (середні)Порівняти в таблиці →
від 1 118 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 1 451 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 557 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 534 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 992 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 789 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 719 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 734 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 176 г
від 1 229 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 519 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 580 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 986 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6080, камера: 2 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 1 099 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 193 г
від 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 1 234 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 992 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 6080, камера: 2 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 978 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 1 159 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 999 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 204 г
2 7 3 4 |
Купляйте сразу айфон:) Швидкість, дісплей, пам'ять Телефон часто зависає в ньому чорний екран Матвій: користуюся Xiaomi Redmi Note 11 128GB/4GB кілька місяців |
Показано 1 з 16 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Redmi Note 11 | Cena niska, poprzeczka wysoko | RECENZJA
17 лютого 202269 526 переглядів
REDMI NOTE 11 będą ulubionymi smartfonami POLAKÓW
24 березня 2022114 626 переглядів
Redmi Note 11 - prawdziwy smartfon dla prawdziwego Polaka
22 лютого 202269 362 перегляда
Xiaomi Redmi Note 11 - RECENZJA -... czyli o WADACH i ZALETACH - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
27 лютого 2022123 198 переглядів
Recenzja Redmi Note 11 - prawdziwy KRÓL OPŁACALNOŚCI?
16 лютого 202235 047 переглядів
XIAOMI REDMI NOTE 11 | Murowany HIT sprzedażowy? | RECENZJA
22 лютого 202239 490 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 VS iPhone 13 Camera Comparison & Review
1 лютого 2022218 049 переглядів
Redmi Note 11 Unboxing & Impressions!
28 січня 2022109 018 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 | Unboxing & Full Tour | Impressive Budget AMOLED Phone!
26 січня 2022584 572 перегляда
Xiaomi Redmi Note 11 (Global), Snapdragon 680, camera, antutu, gaming
27 січня 2022135 008 переглядів
REDMI NOTE 11 FULL REVIEW - IMPOSSIBLENG PHP9K LANG TO!
10 лютого 20221 457 903 перегляда
Xiaomi Redmi Note 11 full review
18 березня 2022878 195 переглядів
Redmi Note 11 In-Depth Look: Everything You Need To Know! Budget UPGRADED!
28 січня 202287 667 переглядів
Redmi Note 11 Review
18 лютого 2022208 920 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 Review After 2 Months - Should You Buy it?
23 квітня 2022107 037 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 - Co nowego? Wrażenia + konkurs!
14 лютого 202215 098 переглядів
Smartphone do 1000zł? Xiaomi Redmi Note 11
14 березня 2022135 переглядів
Jak często wymieniać smartfon? ft. Redmi Note 11 vs 10 vs 9
23 лютого 202250 523 перегляда
Test Redmi Note 11 Dobry smartfon do 1000 zł
24 лютого 202226 616 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 vs Redmi Note 10 - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 108 [+KONKURS - zakończony]
23 лютого 2022127 817 переглядів
Redmi Note 11 | Tani smartfonowy hit 2022?
7 лютого 202222 433 перегляда
JAKI SMARTFON DO 1000ZŁ WYBRAĆ? ♂️ | Porównanie Realme 9i oraz Redmi Note 11
10 березня 202223 584 перегляда
MIUI 13 - Co NOWEGO? (ft. Redmi Note 11) Zmiany i nowości - Recenzja i Opinie - Mobileo [PL]
16 лютого 202254 508 переглядів
RECENZJA WSZYSTKICH MODELI REDMI NOTE 11 - NIE KUPUJ PRZED OGLĄDANIEM!
14 квітня 202263 914 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 4/64GB - unboxing
4 березня 20221 984 перегляда
REDMI NOTE 11 SE FREE FIRE GAMEPLAY, UNBOXING| REDMI NOTE 11 SE/REDMI NOTE 10S FREE FIRE TEST
16 січня 202316 772 перегляда
[ Unang Katas ng YouTube!! ] || ( Unboxing Xiaomi Redmi Note 11 ) ≧▽≦
8 червня 20221 675 переглядів
Redmi Note 11 HyperOS 1.0.1.0 India Public Update Release,Top 10 Highlighted Features, Review,Change
1 квітня7 077 переглядів
Redmi Note 11 MIUI 14.0.3.0 New Update, Full Features Review, Install In India, New Features
4 вересня 20235 496 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Unboxing + Review
21 червня 20227 904 перегляда
XIAOMI REDMI NOTE 11 PRO 5G : UNBOXING AND REVIEW
6 лютого 20231 769 переглядів
2022 | REDMI NOTE 11 | UNBOXING | FEATURES & SPECIFICATIONS | BUDGET CAMERA PHONE ? #Xiaomi #Redmi
25 лютого 2022299 переглядів
REDMI NOTE 11 PRO 5G UNBOXING AND REVIEW | XIAOMI - REDMI NOTE PRO | NOT WHAT I EXPECTED
20 березня 20231 248 переглядів
MIUI Heaven Ui for Poco X4 Pro / Redmi Note 11 Pro+ Review, Smooth Ui, New looks, Performance
24 березня 20231 814 переглядів
MIUI Heaven Ui V2 for Poco X4 Pro & Redmi Note 11 Pro+ Review More improvements and Stability?
3 квітня 20231 265 переглядів
XIAOMI REDMI NOTE 11 [unboxing & quick review]
27 березня 2022447 переглядів
Unboxing of XIAOMI REDMI NOTE 11 Twilight Blue
24 липня 2022613 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 SE 5G Unboxing & Full specification ሬድሚ ስልክ ስትገዙ ማወቅ ያለባችሁ ወሳኝ ነገር መለዋወጫ
29 грудня 2022801 перегляд
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Bangla Review | How good it is ?
22 лютого 2022445 переглядів
REDMI NOTE 11 Personal Review // LATEST DEVICE FROM XIAOMI.
13 березня 2022232 перегляда
Redmi Note 11 Unboxing Review of Best Midrange Phone in Pakistan - Smartphone Under Rs 40000 in 2022
6 червня 2022220 переглядів
redmi note 11 unboxing | redmi note 11 unboxing and review | redmi note 11 specifications | note 11
15 серпня 2022201 перегляд
Xiaomi Redmi Note 11 Unboxing. Sample Pics and Videos. Quick Review
8 березня 2022123 перегляда
unboxing of Redmi Note 11 pro + // I got my new phone #redminote11pro+
7 грудня 2022393 перегляда
Xiaomi Redmi Note 11 - 30 day review
14 травня 2022409 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 PUBG Test | Gaming Review | ZeeTech
6 травня 2022171 перегляд
[Quick Unboxing] Xiaomi Redmi Note 11 (Malaysia)
19 лютого 2022232 перегляда
Xiaomi Redmi Note 11 4G Vs Realme C31 - Full Comparison [Full Specifications]
16 квітня 2022630 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 - Unboxing and First Impressions
14 березня 20221 033 перегляда
Xiaomi Mystery Box | Xiaomi Redmi Note 11 Unboxing 2022 | Xiaomi Note 11 First Look
11 лютого 20221 307 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G vs Redmi Note 11 - BENCHMARK COMPARISON
7 травня 2022273 перегляда
Xiaomi Redmi Note 11 vs Realme C35 (Specifications Comparison)
31 травня 2022310 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 4G Vs Samsung Galaxy A23 - Full Comparison [Full Specifications]
1 квітня 2022659 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi Note 11
Ціни на Xiaomi Redmi Note 11 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11 64 ГБ / 4 ГБ | від 599 zł | 14 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 11 128 ГБ / 4 ГБ | від 580 zł | 27 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 11 128 ГБ / 6 ГБ | від 824 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 719 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 930, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 691 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 638 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 589 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 705 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 175 г
від 751 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 50 МП, + 2 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 400 zł
6.44 ", 409 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 665, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4100 мАгод, 171 г
від 799 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 700 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5180 мАгод, 192 г
від 800 zł
6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G80, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 699 zł
6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, MediaTek MT8788V/WA, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: 5200 мАгод, 217 г