Ціни на Xiaomi Redmi Note 11 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 53Фото 12 | від 599 до 1 049 zł Черговий бестселер від Xiaomi, що претендує на незаперечне лідерство в нижньому дивізіоні медіум-сегмента мобільних пристроїв. Перша ланка на шляху до успіху моделі — швидкий AMOLED-екран 6.43-дюймової розмірності по діагоналі. Роздільна здатність відображуваної на ньому картинки відповідає формату Full HD +(2400х1080 пікселів). Частота оновлення у дисплея становить 90 Гц. Апаратно Xiaomi Redmi Note 11 64 GB грунтується на восьмиядерному мобільному процесорі Snapdragon 680, який доповнюється графікою Adreno 610. » У базі " смартфон має 4 ГБ оперативної пам'яті і внутрішнім сховищем на 64 ГБ з можливістю розширення місткості накопичувача зовнішніми засобами (підтримуються картки microSD, для чого виділено окремий слот). Величезне " око " основної квадрокамери пристрою має роздільну здат...ність 50 МП. Пліч-о-пліч з ним розміщуються 8 МП ультраширик, 2 МП макромодуль і 2 МП сенсор для розмиття фону. Фронталка в острівному отворі по центру верхньої частки дисплея веде зйомку в дозволі 13 МП. Щоб довго не сидіти біля розетки, смартфону завезли функцію 33-ватної зарядки акумулятора на 5000 мАгод. На бічній грані у апарату розташований дактилоскопічний сканер, також модель обзавелася ІЧ-портом і чіпом NFC. |
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon XIaomi Redmi Note 11, 4/64 GB, szary | 878 zł |
Redmi - Smartfon Xiaomi Note 11 4/64 GB | 869 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11 4/64GB Szary | 673 zł |
Redmi Note 11 - 4/64GB / Star Blue - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystry | 1 049 zł |
Xiaomi Redmi Note 11 4gb/64gb 6.4´´ Dual Sim Niebieski MZB0AO7EU | 757 zł |
Redmi Note 11 4/64GB Szary | 600 zł |
Smartfon Redmi Note 11, 4/64 GB, niebieski | 858 zł |
Smartfon XIaomi Redmi Note 11, 4/64 GB, niebieski | 599 zł |
Smartfon XIaomi Redmi Note 11, 4/64 GB, niebieski | 1 049 zł |
Redmi Note 11 - 4/64GB / Graphite Grey - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dy | 1 049 zł |
Redmi Note 11 - 4/64GB / Twilight Blue - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dy | 1 049 zł |
Xiaomi Redmi Note 11 4/64gb 6.4´´ Dual Sim Niebieski 37807 | 787 zł |
Redmi Note 11 4/64GB Niebieski | 645 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!