Smartfon Xiaomi Redmi Note 11 128 GB / 6 GB
Wideo 53Zdjęcia 12 |
Xiaomi Redmi Note 11 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 680 4G
Aparat:4 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:179 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Xiaomi Redmi Note (średnie)Porównaj w tabeli →
od 938 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 1 451 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 513 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 508 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 976 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 749 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 719 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 229 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 729 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 989 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 549 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 1 099 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 1 219 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 989 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 965 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
od 794 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
2 7 3 4 |
Kup iPhone'a :) Szybkość, wyświetlacz, pamięć Telefon często zawiesza się na nowym czarnym ekranie Матвій: używam Xiaomi Redmi Note 11 128GB/4GB kilka miesięcy |
Pokazano 1 z 16 recenzji
pokaż 10 recenzji
Wideo recenzje
Redmi Note 11 | Cena niska, poprzeczka wysoko | RECENZJA
17 lutego 202269 526 przegląd
REDMI NOTE 11 będą ulubionymi smartfonami POLAKÓW
24 marca 2022114 626 przegląd
Redmi Note 11 - prawdziwy smartfon dla prawdziwego Polaka
22 lutego 202269 362 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 - RECENZJA -... czyli o WADACH i ZALETACH - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
27 lutego 2022123 198 przegląd
Recenzja Redmi Note 11 - prawdziwy KRÓL OPŁACALNOŚCI?
16 lutego 202235 047 przegląd
XIAOMI REDMI NOTE 11 | Murowany HIT sprzedażowy? | RECENZJA
22 lutego 202239 490 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 VS iPhone 13 Camera Comparison & Review
1 lutego 2022218 049 przegląd
Redmi Note 11 Unboxing & Impressions!
28 stycznia 2022109 018 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 | Unboxing & Full Tour | Impressive Budget AMOLED Phone!
26 stycznia 2022584 572 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 (Global), Snapdragon 680, camera, antutu, gaming
27 stycznia 2022135 008 przegląd
REDMI NOTE 11 FULL REVIEW - IMPOSSIBLENG PHP9K LANG TO!
10 lutego 20221 457 903 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 full review
18 marca 2022878 195 przegląd
Redmi Note 11 In-Depth Look: Everything You Need To Know! Budget UPGRADED!
28 stycznia 202287 667 przegląd
Redmi Note 11 Review
18 lutego 2022208 920 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 Review After 2 Months - Should You Buy it?
23 kwietnia 2022107 037 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 - Co nowego? Wrażenia + konkurs!
14 lutego 202215 098 przegląd
Smartphone do 1000zł? Xiaomi Redmi Note 11
14 marca 2022135 przegląd
Jak często wymieniać smartfon? ft. Redmi Note 11 vs 10 vs 9
23 lutego 202250 523 przegląd
Test Redmi Note 11 Dobry smartfon do 1000 zł
24 lutego 202226 616 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 vs Redmi Note 10 - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 108 [+KONKURS - zakończony]
23 lutego 2022127 817 przegląd
Redmi Note 11 | Tani smartfonowy hit 2022?
7 lutego 202222 433 przegląd
JAKI SMARTFON DO 1000ZŁ WYBRAĆ? ♂️ | Porównanie Realme 9i oraz Redmi Note 11
10 marca 202223 584 przegląd
MIUI 13 - Co NOWEGO? (ft. Redmi Note 11) Zmiany i nowości - Recenzja i Opinie - Mobileo [PL]
16 lutego 202254 508 przegląd
RECENZJA WSZYSTKICH MODELI REDMI NOTE 11 - NIE KUPUJ PRZED OGLĄDANIEM!
14 kwietnia 202263 914 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 4/64GB - unboxing
4 marca 20221 984 przegląd
REDMI NOTE 11 SE FREE FIRE GAMEPLAY, UNBOXING| REDMI NOTE 11 SE/REDMI NOTE 10S FREE FIRE TEST
16 stycznia 202316 772 przegląd
[ Unang Katas ng YouTube!! ] || ( Unboxing Xiaomi Redmi Note 11 ) ≧▽≦
8 czerwca 20221 675 przegląd
Redmi Note 11 HyperOS 1.0.1.0 India Public Update Release,Top 10 Highlighted Features, Review,Change
1 kwietnia7 077 przegląd
Redmi Note 11 MIUI 14.0.3.0 New Update, Full Features Review, Install In India, New Features
4 września 20235 498 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Unboxing + Review
21 czerwca 20227 904 przegląd
XIAOMI REDMI NOTE 11 PRO 5G : UNBOXING AND REVIEW
6 lutego 20231 769 przegląd
2022 | REDMI NOTE 11 | UNBOXING | FEATURES & SPECIFICATIONS | BUDGET CAMERA PHONE ? #Xiaomi #Redmi
25 lutego 2022299 przegląd
REDMI NOTE 11 PRO 5G UNBOXING AND REVIEW | XIAOMI - REDMI NOTE PRO | NOT WHAT I EXPECTED
20 marca 20231 249 przegląd
MIUI Heaven Ui for Poco X4 Pro / Redmi Note 11 Pro+ Review, Smooth Ui, New looks, Performance
24 marca 20231 814 przegląd
MIUI Heaven Ui V2 for Poco X4 Pro & Redmi Note 11 Pro+ Review More improvements and Stability?
3 kwietnia 20231 265 przegląd
XIAOMI REDMI NOTE 11 [unboxing & quick review]
27 marca 2022447 przegląd
Unboxing of XIAOMI REDMI NOTE 11 Twilight Blue
24 lipca 2022613 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 SE 5G Unboxing & Full specification ሬድሚ ስልክ ስትገዙ ማወቅ ያለባችሁ ወሳኝ ነገር መለዋወጫ
29 grudnia 2022801 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Bangla Review | How good it is ?
22 lutego 2022445 przegląd
REDMI NOTE 11 Personal Review // LATEST DEVICE FROM XIAOMI.
13 marca 2022232 przegląd
Redmi Note 11 Unboxing Review of Best Midrange Phone in Pakistan - Smartphone Under Rs 40000 in 2022
6 czerwca 2022220 przegląd
redmi note 11 unboxing | redmi note 11 unboxing and review | redmi note 11 specifications | note 11
15 sierpnia 2022201 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 Unboxing. Sample Pics and Videos. Quick Review
8 marca 2022123 przegląd
unboxing of Redmi Note 11 pro + // I got my new phone #redminote11pro+
7 grudnia 2022394 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 - 30 day review
14 maja 2022409 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 PUBG Test | Gaming Review | ZeeTech
6 maja 2022171 przegląd
[Quick Unboxing] Xiaomi Redmi Note 11 (Malaysia)
19 lutego 2022232 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 4G Vs Realme C31 - Full Comparison [Full Specifications]
16 kwietnia 2022630 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 - Unboxing and First Impressions
14 marca 20221 033 przegląd
Xiaomi Mystery Box | Xiaomi Redmi Note 11 Unboxing 2022 | Xiaomi Note 11 First Look
11 lutego 20221 307 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G vs Redmi Note 11 - BENCHMARK COMPARISON
7 maja 2022273 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 vs Realme C35 (Specifications Comparison)
31 maja 2022310 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 4G Vs Samsung Galaxy A23 - Full Comparison [Full Specifications]
1 kwietnia 2022659 przegląd
Modyfikacje Xiaomi Redmi Note 11
Ceny na Xiaomi Redmi Note 11 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11 64 GB / 4 GB | od 599 zł | 12 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 11 128 GB / 4 GB | od 598 zł | 23 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 11 128 GB / 6 GB | od 932 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 869 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 729 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 172 g
od 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 549 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Samsung Exynos 9611, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 689 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 637 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 702 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 2 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 583 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 944 zł
6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G80, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g