Ceny na Xiaomi Redmi Note 11 128 GB / 4 GB
Wideo 53Zdjęcia 12 | od 598 do 1 199 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.43; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v3; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; DCI-P3; ОС: Android 11.0; Model procesora: Snapdragon 680 4G; Procesor (GHz): 2.4; GPU: Adreno 610; Pamięć RAM (GB): 4 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 11 4/128GB Niebieski (Twilight Blue)Smartfon Xiaomi Redmi Note 11 sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Technologia oraz innowacje... więcejzastosowane przy jego produkcji przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Pozwól, aby smartfon Redmi Note 11 poszerzył Twoje horyzonty.Korzy MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 019 zł |
Xiaomi Redmi Note 11 4G 128GB/4GB - Twilight Blue6,43 FHD+ (2400x1080) 90Hz AMOLED Dot Display, 4G, Dual SIM, Snapdragon 680 Octa-core, 4GB LPDDR4X RAM, 128GB UFS2.... więcej2 Flash, Quad Camera System: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50MPixel f/1.8 + ultra szerokok?tny aparat o rozdzielczo?ci 8MPixel f/2.2 + makroaparat o rozdzielczo?ci 2MPixel f/2.4 + aparat do pomiaru g??bi ostro?ci o rozdzielczo?ci 2MPixel f/2.4 , przedni aparat o rozdzielczo?ci1 Proshop.plZłóż skargę | 658 zł |
XIAOMI REDMI NOTE 11 4/128GB Szary 37645Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Redmi Note 11, Etui ochronne, Igła do tacki SIM, Kabel USB typu C, Zasila... więcejcz 33W, Instrukcja obsługi Wymiary [mm]: 159,87 x 73,87 x 8,09 mm Waga [g]: 179 g Kolor: Szary Kolor producenta: Graphite Grey Typ obudowy: Wodoodporność: Nie Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Szary (4/128GB) System operacyjny: Android 11 (MIUI 13) Procesor [GHz]: 8 x Kryo 265, taktowanie do 2,4 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Qualcomm Snapdragon 680 Obsługiwana pamięć do: Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 11 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: XIAOMI REDMI NOTE 11 Przekątna ekranu [cal]: 6,43" Technologia ekranu: AMOLED DotDisplay Rozdzielczość ekranu [px]: 2400 x 1080 px Ochrona ekranu: Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.43 Aparat główny [Mpix]: 50 + 8 + 2 + 2 Mpix Funkcje aparatu: ?/2,2, FOV 118° (8 MP)(ultra-szero Neonet.plZłóż skargę | 899 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB NiebieskiSpecyfikacja Maksymalne taktowanie procesora 2,4 GHz Typ procesora Qualcomm Snapdragon Model proce... więcejsora 680 Kolor produktu Niebieski Nazwa koloru Twilight Blue Szerokość produktu 73,9 mm Wysokość produktu 159,9 mm Waga produktu 179 g Głębokość produktu 8,09 mm Obsługa kart SIM Dual SIM Typ karty SIM NanoSIM Standardy 4G LTE-TDD & LTE-FDD Wi-Fi Tak Bluetooth Tak Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy 3G WCDMA Wersja Bluetooth 5.0 Generacja sieci mobilnej 4G Głośnik Tak Rozpoznawanie twarzy Tak Połączenie wideo Tak Karta graficzna Adreno 610 Alarm wibracyjny Tak Szybkie ładowanie Tak Czytnik linii papilarnych Tak Moc adaptera AC 33 W Zasilacz sieciowy Tak Współczynnik kontrastu (typowy) 4500000:1 Maksymalna częstotliwość odświeżania 90 Hz Jasność 700 cd/m² Przekątna ekranu 6,43" Gęstość pikseli 409 ppi Typ wyświetlacza AMOLED Rozdzielczość 2400 x 1080 px Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) 1000 cd/m² Zainstalowany system operacyjny Android 11 Platforma Android Widelec systemu operacyjnego MIUI 13 Platforma dystrybucji aplikacji Google Play Głośniki Stereo Maksymalny rozmiar karty pamięci 1 TB Pamięć RAM 4 GB Obsługiwane karty pamięci MicroSD Pamięć wbudowana 128 GB Typ pamięci RAM LPDDR4X Typ gniazda karty pamięci Gniazdo dedykowane Wtyk słuchawek 3,5 mm Port USB Tak Obsługiwany typ USB USB Type-C Pojemność baterii 5000 mAh Rozdzielczość przedniej kamery 13 Mpix Rozdzielczość przedniej kamery 1920 x 1080 px Funkcja wykrywania twarzy Tak Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) 8 Mpix Rozdzielczość tylnej kamery 50 Mpix Liczba przesłon przedniej kamery 2,4 Rozdzielczość kamery tylnej 1920 x 1080 px Rodzaj flash LED Tryby nagrywania wideo 1080p Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego 2,2 Samowyzwalacz Tak Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 1920x1080@30fps Liczba przesłon aparatu tylnego 1,8 Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery 2,4 Typ przedniej kamery Pojedynczy obiektyw Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu 2,4 Lampa błyskowa z tyłu aparatu Tak Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna) 2 MP Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) 2 Mpix Typ aparatu tylnego Quad kamera Ekran dotykowy Tak Czujnik oświetlenia otoczenia Tak Akcelerometr Tak Czujnik położenia Tak Czujnik zbliżeniowy Tak Czujnik podczerwieni Tak SMS Tak MMS ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 759 zł |
Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB BłękitnyXiaomi Redmi Note 11 4/128GB Ekran 6,43” cala FHD Aparaty Tylny 50 + 8 + 2 + 2 Mpix, przedni 13 Mpix Bateria 5000 m... więcejAh Pamięć RAM 4 GB Pamięć ROM 128 GB Procesor Snapdragon 680 Nie zwalnia tempa Xiaomi Redmi Note 11 to prawdziwy sprinter. Ma szybki, a przy tym energooszczędny procesor, obraz na ekranie jest niezwykle płynny dzięki częstotliwości odświeżania 90 Hz, a do tego naładujesz jego baterię do pełna w około godzinę. Stabilną i wydajną pracę smartfona zapewnia udoskonalone oprogramowanie – system Android 11 z nakładką MIUI 13. Szybkie ładowanie do 33W Piękny widok Smartfon Xiaomi Redmi Note 11 ma znakomity wyświetlacz Full HD, wykonany w technologii AMOLED. To oznacza ostry obraz i żywe kolory. O dobrą widoczność treści na ekranie nawet słoneczny dzień nie musisz się martwić dzięki jasności do 1000 nitów. Błyskawiczną reakcję na dotyk zapewnia częstotliwość próbkowania do 180 Hz. Wbudowane głośniki stereo Zrobisz świetne zdjęcia Poczwórny aparat Xiaomi Redmi Note 11 to prosta droga do udanych zdjęć. Główny obiektyw 50-megapikselow Orange.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Graphite GrayRedmi Note 11 to nowoczesna propozycja z aparatem 50 Mpix, wyświetlaczem AMOLED o odświeżaniu 90 Hz i wydajnym pr... więcejocesorem Snapdragon 680. Techwish.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 849 zł |
Smartfon XIaomi Redmi Note 11, 4/128 GB, szarySmartfon Redmi Note 11 4/128GB Graphite Grey Jedenasta odsłona najpopularniejs EmpikZłóż skargę | 1 149 zł |
Xiaomi Redmi Note 11 LTE Dual Sim 4/128GB Twilight Blue | 698 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi note 11 NFC 4/128GB 6,43" AMOLED 2400x1080 | 765 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Niebieski - DARMOWY PACZKOMAT OD 799 | 699 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi note 11 NFC 4/128GB 6,43" AMOLED 2400x1080 5000mAh D | 753 zł |
Xiaomi Redmi Note 11 4gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Niebieski MZB0AO3EUSmartfon Xiaomi Redmi Note 11 4 GB/128 GB 6.5´´ Dual Sim został stworzony z mieszanką dla telefonów komórkowych śre... więcejdniej klasy, dzięki czemu jest zorientowany na zaspokojenie podstawowych potrzeb w zakresie komunikacji, fotografii, wideo i łączności.Ten telefon komórkowy ma procesor Snapdragon 680 z ośmioma rdzeniami , co pozwala mu dobrze współpracować z większością gier mobilnych, co czyni go idealnym dla dzieci lub młodzieży. Jest kompatybilny z podwójną kartą SIM, 4 GB RAM i pamięcią 128 GB .System operacyjny MIUI 13 , oparty na Androidzie 11, poprawia swoją ofertę prywatności, ponieważ może wykrywać możliwe oszustwa, chroni dokumenty osobiste, a także tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 903 zł |
Redmi Note 11 4/128GB SzaryIf you're passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don't... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 600 zł |
Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB GrafitowyXiaomi Redmi Note 11 4/128GB Ekran 6,43” cala FHD Aparaty Tylny 50 + 8 + 2 + 2 Mpix, przedni 13 Mpix Bateria 5000 m... więcejAh Pamięć RAM 4 GB Pamięć ROM 128 GB Procesor Snapdragon 680 Nie zwalnia tempa Xiaomi Redmi Note 11 to prawdziwy sprinter. Ma szybki, a przy tym energooszczędny procesor, obraz na ekranie jest niezwykle płynny dzięki częstotliwości odświeżania 90 Hz, a do tego naładujesz jego baterię do pełna w około godzinę. Stabilną i wydajną pracę smartfona zapewnia udoskonalone oprogramowanie – system Android 11 z nakładką MIUI 13. Szybkie ładowanie do 33W Piękny widok Smartfon Xiaomi Redmi Note 11 ma znakomity wyświetlacz Full HD, wykonany w technologii AMOLED. To oznacza ostry obraz i żywe kolory. O dobrą widoczność treści na ekranie nawet słoneczny dzień nie musisz się martwić dzięki jasności do 1000 nitów. Błyskawiczną reakcję na dotyk zapewnia częstotliwość próbkowania do 180 Hz. Wbudowane głośniki stereo Zrobisz świetne zdjęcia Poczwórny aparat Xiaomi Redmi Note 11 to prosta droga do udanych zdjęć. Główny obiektyw 50-megapikselow Orange.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon XIaomi Redmi Note 11, 4/128 GB, niebieskiSmartfon Redmi Note 11 4/128GB Twilight Blue Jedenasta odsłona najpopularniejs EmpikZłóż skargę | 678 zł |
Xiaomi Redmi Note 11s Dual Sim 6GB RAM 128GB - Twilight Blue | 987 zł |
Xiaomi Redmi Note 11 Dual Sim 4GB RAM 128GB - Star Blue | 976 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Niebieski | 848 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Niebieski | 751 zł |
Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Dual SIM Star Blue | 1 051 zł |
pokaż 2 oferty
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!