Смартфон Infinix Hot 40i 256 ГБ / 8 ГБ
Фото 17 |
Infinix Hot 40i 256 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 4 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.78 ", 1612х720 (20:9), 396 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:2 модулі, 50 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Infinix Hot 40i 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Infinix Hot 40I 8 / 256 GB Dual Starlight X6528B czarny | 787 zł |
INFINIX Smartfon INFINIX Hot 40i 8/256GB Czarny (Starlit Black) | 629 zł |
Smartfon INFINIX Hot 40i 8/256GB 6.56" 90Hz Czarny | 646 zł |
Smartfon INFINIX Hot 40i 8/256GB 6.56" 90Hz Czarny X6528B 256+8 | 646 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Infinix Hot 40i
Ціни на Infinix Hot 40i |
---|---|---|---|---|
Infinix Hot 40i 128 ГБ / 4 ГБ | від 546 zł | 13 пропозицій | ||
Infinix Hot 40i 256 ГБ / 8 ГБ | від 595 zł | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →