Смартфон Xiaomi Redmi 10 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 7Фото 9 |
Закрити
Шапка
Xiaomi Redmi 10 5G 64 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Dimensity 700
Камера:2 модулі, 50 МП
Відео:уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:200 г
Екран з адаптивною частотою розгортки 90 Гц. Стереодинаміки. ІЧ-порт.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi 10 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Xiaomi Redmi 10 5G 4/64GB DualSim Aurora Green (MZB0BDGEU)Nie trzeba więcej czekaćZwiększ swoje mobilne możliwości dzięki technologii 5G. Ciesz się większą prędkością pobierania danyc... щеh, streamuj filmy w wyższej jakości i graj w gry z mniejszymi opóźnieniami.Po Rozetka.plПоскаржитись | 665 zł |
Xiaomi Redmi 10 5G 64GB/4GB - Graphite Grey5G smartfon, podwójny SIM, RAM 4 GB / Pami?? Wewn?trzna 64 GB, microSD slot, 6.58, 2048 x 1080 px (90 Hz), 2x aparat tylny 50... щеMpx, 2 Mpx, front camera 5 Mpx, grafitowoszary Proshop.plПоскаржитись | 957 zł |
Xiaomi Redmi 10 5G 4/64GB SzaryXiaomi Redmi 10 5G 4/64 GB Ekran 6,58” cala FHD+ Aparaty Tylny 50 + 2 Mpix, przedni 5 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć RAM 4 GB P... щеamięć ROM 64 GB Procesor MediaTek Dimensity 700 SAR głowa/ciało 0,38 / 0,80 (W/kg) Szybszy niż sądzisz Xiaomi Redmi 10 5G jest gotowy na pracę w sieci 5. generacji. To w połączeniu z ośmiordzeniow Orange.plПоскаржитись | 999 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10 5G 4/64GB Srebrny (MZB0BE8EU) | 1 087 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10, 5G, 4/64 GB, szaryXiaomi Redmi 10 5G 4/64GB Gray Podwójny 5G 90 Hz Funkcja AdaptiveSync Szybkie ładowanie 18W MediaTek Dimensity 700 Ciesz się... щеwięcej dzięki 5G Popraw swoje do... EmpikПоскаржитись | 952 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Xiaomi Redmi (бюджетні)
від 680 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 76 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 34 мАгод, до 5 год, з кейсом + 30 год
від 538 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 141 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: з кейсом + 40 год
від 444 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 249 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 54 мАгод, з кейсом + 38 год
від 517 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 68 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 20 год
від 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 57 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 43 мАгод, до 4 год, з кейсом + 12 год
від 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 284 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, 3D звук, захист від вологи, акумулятор: з кейсом + 36 год
від 658 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 54 zł
для активного спорту, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 18 год
від 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 121 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 32 Ом, акумулятор: 35 мАгод, до 6 год, з кейсом + 28 год
від 508 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 99 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 48 мАгод, з кейсом + 30 год
від 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 95 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
Відеоогляди
XIAOMI Redmi NOTE 10 5G i TEST 5G
9 вересня 20215 591 перегляд
Redmi Note 10T 5G Super Chill Unboxing! *Giveaway*
17 серпня 20217 623 перегляда
Oneplus 10R Rebrand,Redmi 10 5G India,Mi Pad 5 India Launch ,Phone Tapping India,EV Burn India
30 березня 2022136 927 переглядів
Nak beli ke tak beli: Redmi Note 10 5G, murah sangat & tak boleh guna
31 травня 202117 001 перегляд
Xiaomi Redmi Note 10 5G Camera lens glass replacement | Redmi Note 10T | Poco M3 Pro 5G
11 листопада 202117 026 переглядів
Redmi Note 10 5G vs Redmi Note 10S: CONFUSING!
30 травня 202133 241 перегляд
Tips and Tricks Redmi Note 10 5G
13 червня 202120 207 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi 10 5G
Ціни на Xiaomi Redmi 10 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10 5G 64 ГБ / 4 ГБ | від 665 zł | 8 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10 5G 128 ГБ / 4 ГБ | від 1 249 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 766 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 203 г
від 1 050 zł
5G, 6.82 ", 252 ppi, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 5 МП, Wi-Fi 6, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 220 г
від 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 533 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 208 г
від 519 zł
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 802 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 690 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 4 модулі, 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 579 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г