Смартфон Infinix Hot 11s NFC 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 20Фото 7 |
Infinix Hot 11s NFC 64 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.78 ", 2460х1080, 399 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G88
Камера:3 модулі, 50 МП
Відео:уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:205 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Infinix Hot (середні)Порівняти в таблиці →
від 549 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 546 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 596 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 831 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 495 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 999 zł
6.82 ", 263 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 198 г
від 549 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 205 г
від 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 195 г
від 545 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 215 г
від 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G70, камера: 3 модулі, 13 МП, стерео, зарядка: 5200 мАгод, 201 г
від 875 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
Відеоогляди
Infinix HOT 11S NFC - RECENZJA - Nowy Producent w POLSCE - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
31 серпня 202213 808 переглядів
Nowy smartfon na polskim rynku! Test Infinix HOT 11S NFC
31 серпня 202217 621 перегляд
INFINIX HOT 11S NFC - Czarny Koń do 1000 ZŁ?
23 вересня 20223 084 перегляда
Infinix Hot 11S NFC | BUDŻETOWY KRÓL!
2 серпня 20228 966 переглядів
HP Gaming budget harga 2jtan. Unboxing Infinix Hot 11S NFC 128/6gb. Featuring Son Goku Super Saiyan
22 червня 2022321 перегляд
PUBG NEW STATE LOW GRAFIS, INFINIX HOT 11S NFC TEST,SMOOTH?
23 березня 2022361 перегляд
Infinix hot 11s nfc gametest - Call of Duty Mobile Battle Royale (January 2023)
5 січня 2023210 переглядів
Infinix Hot 11S NFC Gametest | Call of Duty Mobile Multiplayer | March 2023 HD
24 березня 2023123 перегляда
"POCO F3 5G VS INFINIX HOT 11S NFC" (CAMERA TEST) 48MP VS 50MP WHICH IS BETTER?
29 березня 2022609 переглядів
Infinix Hot 11s NFC All the information of the phone is in this video فون کی تمام معلومات اس ویڈیو
4 червня 2022209 переглядів
Infinix Hot 11s NFC | Aesthetic Unboxing | Juliana Christine
25 липня 20224 753 перегляда
League Of Legends: Wild Rift Gameplay on INFINIX HOT 11S NFC
29 березня 20221 077 переглядів
Gusion Gameplay #1 | Kerby.
20 травня 2022660 переглядів
video cinematic Infinix hot 11s nfc with google photo stabilizer . 2K resolution..
10 квітня 2022609 переглядів
INFINIX HOT 11S NFC CODM BR ALCATRAZ GAMEPLAY
2 липня 20221 300 переглядів
Infinix hot 11s Nfc MIR4 game test. Helio g88
4 лютого 2022536 переглядів
Harga Terbaru Infinix Hot 11S NFC Juni 2022 || Harga Dan Spesifikasi Infinix Hot 11S NFC Juni 2022
28 червня 20225 116 переглядів
Infinix Note 11i Vs Infinix Note 11s Vs Infinix Hot 11s NFC. #Trakontech#
20 листопада 2021542 перегляда
Infinix Hot 11s Vs Infinix Hot 11s NFC
3 червня 202213 215 переглядів
Kamera samsung 48 MP(A22) VS kamera brand lain 50 MP (infinix hot 11s NFC dan Realme Narzo 50A
5 грудня 20211 941 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Infinix Hot 11s NFC
Ціни на Infinix Hot 11s NFC |
---|---|---|---|---|
Infinix Hot 11s NFC 64 ГБ / 4 ГБ | від 831 zł | 2 пропозиції | ||
Infinix Hot 11s NFC 128 ГБ / 4 ГБ | від 875 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 522 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 208 г
від 598 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 499 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 699 zł
6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G85, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 198 г
від 602 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 690 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 4 модулі, 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 579 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 858 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г