Смартфон Samsung Galaxy M13 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 28Фото 29 |
Смартфон початково-середнього рівня без усіляких надмірностей як у «залізному» плані, і у зовнішності. З боку передньої панелі модель обладнали 6.6-дюймовим дисплеєм у стилі Infinity-V, що має на увазі використання краплеподібного вирізу під потреби об'єктиву 8 МП селфі-камери. Екран смартфона характеризується роздільною здатністю картинки Full HD+ (2408х1080 пікселів) і має трохи збільшену частоту оновлення 90 Гц.
У штурвала моделі 4G поставлено доморощений мобільний процесор Exynos 850. Пам'яті смартфону дісталося 4/64 ГБ, причому для карток microSD передбачається окремий лоточок. Основна камера Samsung Galaxy M13 64GB потрійна — 50 + 5 + 2 МП (провідний сенсор, ширококутний і датчик для вимірювання глибини різкості). Додаткове оснащення моделі включає NFC-чип для безконтактних платежів, дводіапазонний Wi-Fi і бічний дактилоскопічний сканер. Живиться смартфон від акумуляторної батареї ємністю 5000 мАгод, яка підтримує прискорену процедуру заряджання проводової потужністю 15 Вт.
Купити Samsung Galaxy M13 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 9 →Smartfon SAMSUNG Galaxy M13 4/64GB 6.6" Zielony SM-M135 | 800 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy M13 4/64GB 6.6" Zielony SM-M135 | 800 zł |
Smartfon Samsung Galaxy M13 (M135) 4/64GB 6,6" PLS 1080x2408 5000mAh Dual | 761 zł |
Smartfon Samsung Galaxy M13 4/64GB Pomarańczowy (SM-M135FIDU) | 893 zł |
Smartfon Samsung Galaxy M13 4/64 GB, zielony | 799 zł |
Модификації Samsung Galaxy M13
Ціни на Samsung Galaxy M13 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy M13 64 ГБ / 4 ГБ | від 681 zł | 10 пропозицій | ||
Samsung Galaxy M13 128 ГБ / 4 ГБ | від 887 zł | 4 пропозиції |