Смартфон Samsung Galaxy A25 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 7Фото 27 |
Закрити
Шапка
Samsung Galaxy A25 128 ГБ / 6 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.5 ", 2340x1080 (19.5:9), 396 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Exynos 1280
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:4K, стабілізація
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:197 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy A25 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 74 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Galaxy A25 5G 128GB/6GB Dual SIM Lima SM-A256BZYDEUB | 1 007 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy A25 5G 6/128GB Czarny SM-A256BZKDEUE6.5-calowy wyświetlacz Super Amoled w smartfonie Samsung Galaxy A25 5G wyświetla bogate kolory i szczegóły z jasnością do 100... ще0 nitów, a technologia Vision Booster zapewnia dobrą widoczność na zewnątrz - nawet w słoneczny dzień. Wysoka rozdzielczość głównego aparatu 50 MP sprawi, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej wyraziste i szczegółowe - nawet w trudnych warunkach oświetleniowych MediaMarkt.plПоскаржитись | 1 349 zł |
Samsung Galaxy A25 5G 128GB/6GB - Black6.5 FHD+ (2340x1080) 120Hz Super AMOLED Display, 5G, Dual SIM, Exynos 1280, 6GB RAM, 128GB Flash, microSD, Triple Camera Syst... щеem: 50MPixel f/1.8 Main with OIS + 8MPixel f/2.2 UltraWide + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 13MPixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers, 3.5mm audio jack, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, Side Fingerprint Scanner, 5000 mAh Battery, 25W Fast Wired Charging, 197 gram Proshop.plПоскаржитись | 1 399 zł |
Samsung Smartfon GALAXY A25 5G 6/128 GB Czarny TESAMPAA256XBLCBardzo pojemna bateria 5,000 mAh & super szybkie ładowanie 25W
- Bateria o wielkości 5,000 mAh pozwoli na długie korzysta... щеnie z telefonu bez konieczności ładowania.
- Dodatkowo, dzięki technologii Fast Charging 25W naładujesz swój telefon znacznie szybciej niż dotychczas.
Doskonałe aparaty
- Wieloobiektywow Zadowolenie.plПоскаржитись | 1 393 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A25 128GB 5G Dual SIM żółty (A256) GS-T-SAM-2052Samsung Galaxy A25 Jeszcze jaśniejszy ekran Doskonała widoczność nawet w silnym świetle słonecznym Zaawansowany aparat Stabil... щеne zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości Wytrzymała bateria Superpojemna bateria zapewnia nawet do 2 dni pracy* Wysoka wydajność Procesor zapewniający wydajność do pracy i rozrywki *Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Typowa wartość to szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenia w pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 4 905 mAh. WYŚWIETLACZ Ulepszony aby zachwycać 6,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED Galaxy A25 5G wyświetla bogate kolory i szczegóły z jasnością do 1000 nitów, a technologia Vision Booster zapewnia dobrą widoczność na zewnątrz - nawet w słoneczny dzień. Ponadto funkcja Eye Comfort Shield redukuje szkodliwe niebieskie światło, dzięki czemu dba o Twoje oczy zarówno w dzień, jak i w nocy. Ciesz się ponadto super płynnością obrazu dzięki wysokiemu odświeżaniu ekraniu 120 Hz. "*Obraz został zasymulowany w celach ilustracyjnych. **Zmierzony po przekątnej rozmiar ekranu wynosi 6,5"" w pełnym prostokącie i 6,3"" z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty obszar wyświetlania jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i wycięcie na kamerę. ***1,000 nitów w HBM (tryb wysokiej jasności).**** Wyświetlacz Galaxy A25 5G (SM-A256) otrzymał certyfikat Eye Care Certification od SGS w oparciu o jego zdolność do redukcji szkodliwego wpływu niebieskiego światła." DESIGN Definicja prostoty Galaxy A25 5G stawia na prostotę komponentów i podkreśla swój design dzięki układowi aparatów, smukłemu profilowi. Dostępny w kolorach: czarnym, niebieski, żółtym i srebrnym. Czarny Niebieski Żółty APARAT Filmowe doznania Uwieczniaj najpiękniejsze momenty z życia dzięki zaawansowanemu zestawowi aparatów, które zmienią Twoje zdjęcia w dzieła sztuki. Wysoka rozdzielczość głównego aparatu 50 MP sprawi, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej wyraziste i szczegółowe - nawet w trudnych warunkach oświetleniowych Komputronik.plПоскаржитись | 1 349 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Samsung Galaxy A (дизайн)Порівняти в таблиці →
від 1 748 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 576 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 580 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 699 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 348 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 141 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 033 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 149 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 1 318 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 995 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 2 254 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
від 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 189 г
від 544 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Exynos 850, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г, без ЗП
від 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Samsung Exynos 9611, камера: 4 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 172 г
від 1 711 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 187 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
Відеоогляди
Baru! Samsung Galaxy A25 5G Yang Pasti-Pasti Upgrade | Samsung Indonesia
16 січня2 856 переглядів
5 Reasons I LOVE the Samsung Galaxy A25!
12 січня13 011 переглядів
சாம்சங்ல 2024 வர போற செம மொபைல் | Samsung Galaxy A25 5G Review #shorts #shortsfeed #short
19 грудня 2023487 переглядів
Best Budget Smartphone From Samsung | Samsung Galaxy A25 #shorts #samsung #techplusgadgets
9 січня7 310 переглядів
Chi Tiết Galaxy A25 5G: Món "Hời" của Samsung, GIÁ RẺ nhưng VƯỢT TRỘI !!! | Thế Giới Di Động
30 грудня 20235 952 перегляда
BECOMING CLOSE RANGE BEAST| AIM ASSIST OFF| BGMI MONTAGE |Samsung Galaxy A25,A7,A9,J2,J4,J5,J6,J7,J8
11 лютого 202241 перегляд
Cheapest 5G Phone by Samsung Galaxy A25 5G Unboxing and Review #samsung #unboxing #manojsaru #shorts
28 грудня 20235 934 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy A25
Ціни на Samsung Galaxy A25 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A25 128 ГБ / 6 ГБ | від 899 zł | 74 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A25 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 045 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 208 г, без ЗП
від 1 099 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 1 300 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 1 059 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 50 МП, + 5 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 198 г
від 995 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 1 299 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Exynos 9611, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 6000 мАгод, 188 г
від 999 zł
6.55 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 1 200 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5180 мАгод, 188 г
від 875 zł
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 1 333 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г