Смартфон Samsung Galaxy Flip4 256 ГБ
Відео 12Фото 33 |
Samsung Galaxy Flip4 256 ГБ
128 ГБ256 ГБ
2022 рікFlipгарний звукгнучкий120 ГцNFCбез microSDfast chargeбездротова зарядкаbypass chargeстереонемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6ультратонкийбез ЗП
Екран:6.7 ", 2640x1080, 426 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 8+ Gen 1
Камера:2 модулі, 12 МП, + 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:3700 мАгод
Вага:187 г
Характеристики зовнішнього дисплея: 1.9", 512x260, Super AMOLED, сенсорний, захищений склом Gorilla Glass Victus+. Рамка корпусу з армованого алюмінію. Можливість вибрати свої кольори корпусу (Bespoke Edition).
Від моделі Flip3 відрізняється більш продуктивним процесором, ємною батареєю та потужнішою конструкцією корпусу. Підтримка режиму Flex для зйомки селфі-камери під кутом від 75 ° до 115 °.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy Flip4 256 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Galaxy Z Flip4 Smartphone 5G Sim Free Android Składany Telefon 256 | 3 210 zł |
Samsung Galaxy Z Flip4 5G 256GB Niebieski | 4 999 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Flip4, 5G, 8/256GB, szary | 4 165 zł |
Samsung Galaxy Z Flip4 5G SM-F721 8/256GB Szary | 1 999 zł |
Samsung F721B Galaxy Z FLIP 4 5G 256GB 8GB RAM Graphite SM-F721BZAHEUE | 2 841 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy Flip4
Ціни на Samsung Galaxy Flip4 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Flip4 128 ГБ | від 2 349 zł | 8 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Flip4 256 ГБ | від 1 999 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →