Смартфон Samsung Galaxy M55 5G 256 ГБ / 8 ГБ
Фото 14 |
Закрити
Шапка
Samsung Galaxy M55 5G 256 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 7 Gen 1
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:180 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy M55 5G 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon SAMSUNG Galaxy M55 8/256GB 5G 6.7" 120Hz Zielony SM-M556Pełen mocy i szybkiej łączności 5G Galaxy M55 5G wyposażony w procesor Snapdragon® 7 Gen 1 może przyspieszyć Twoją pracę, prz... щеeglądanie mediów społecznościowy Electro.plПоскаржитись | 1 899 zł |
Samsung Galaxy M55 5G 8/256GB 6,7" 120Hz 50Mpix Zielony5G:tak;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 1 899 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy M55 8/256GB 5G 6.7" 120Hz Zielony SM-M556Pełen mocy i szybkiej łączności 5G Galaxy M55 5G wyposażony w procesor Snapdragon® 7 Gen 1 może przyspieszyć Twoją pracę, prz... щеeglądanie mediów społecznościowy Avans.plПоскаржитись | 1 899 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy M55 8/256GB 5G 6.7" 120Hz Zielony SM-M556 SM-M556EPełen mocy i szybkiej łączności 5G Galaxy M55 5G wyposażony w procesor Snapdragon® 7 Gen 1 może przyspieszyć Twoją pracę, prz... щеeglądanie mediów społecznościowy Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 899 zł |
Samsung Galaxy M55 5G 8/256GB 6,7" 120Hz 50Mpix Zielony5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 899 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Samsung Galaxy М (середні/дизайн)Порівняти в таблиці →
від 1 900 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г, ультратонкий
від 684 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 206 г, без ЗП
від 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 208 г, без ЗП
від 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 50 МП, + 5 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 198 г
від 899 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 750G 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 2 021 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 176 г, ультратонкий
від 681 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Exynos 850, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 887 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Exynos 850, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 1 699 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 1 899 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 1 344 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Exynos 9611, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 6000 мАгод, 188 г
від 1 059 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
Модификації Samsung Galaxy M55 5G
Ціни на Samsung Galaxy M55 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy M55 5G 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 699 zł | 14 пропозицій | ||
Samsung Galaxy M55 5G 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 899 zł | 10 пропозицій | ||
Samsung Galaxy M55 5G 256 ГБ / 12 ГБ | від 1 899 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 699 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 1 900 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 1 577 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 955 zł
6.43 ", 409 ppi, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 4310 мАгод, 172 г
від 2 016 zł
6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 198 г
від 1 639 zł
6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4380 мАгод, 194 г
від 2 000 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 1 760 zł
6.4 ", 403 ppi, 60 Гц, Android 9.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Qualcomm SDM675 Snapdragon 675, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 190 г
від 1 225 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП