Смартфон Samsung Galaxy Fold5 1 ТБ
Фото 11 |
Samsung Galaxy Fold5 1 ТБ
2023 рікFoldкамерафонфлагмангарний звукгнучкий120 ГцNFCбез microSDударостійкіfast chargeбездротова зарядкаbypass chargeстереоDolby AtmosHi-ResUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 4.0Wi-Fi 7безрамковийультратонкийбез ЗП
Екран:7.6 ", 2176x1812, 373 ppi, 120 Гц
Пам'ять:1024 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 2
Камера:3 модулі, 50 МП, + 12 МП, та 10 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4400 мАгод
Вага:253 г
Основний дисплей сумісний для роботи зі стілус (S Pen Fold Edition або S Pen Pro). Зовнішній дисплей для складеного стану: 6.2", 2316x904, Dynamic AMOLED 2X, 120 Гц, покритий склом Corning Gorilla Glass Victus+.
Оптична стабілізація для основної камери та телеоб'єктиву. Підтримка режиму HDR10+ під час зйомки відео на основну камеру.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy Fold5 1 ТБ
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold5 5G 12GB/1TB Błękitny SM-F946BLBNEU | 9 199 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold 5 12/1TB 5G 7.6" 120Hz Błękitny SM-F946 | 9 899 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold 5 12/1TB 5G 7.6" 120Hz Błękitny SM-F946 SM- | 9 899 zł |
Samsung Galaxy Z Fold5 5G 1TB Czarny | 9 438 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Samsung Galaxy Fold5
Ціни на Samsung Galaxy Fold5 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Fold5 256 ГБ | від 5 295 zł | 38 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Fold5 512 ГБ | від 5 948 zł | 35 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Fold5 1 ТБ | від 5 499 zł | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →