Смартфон Samsung Galaxy A04s 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 16Фото 8 |
Бюджетний смартфон із портфоліо Samsung, що працює на доморощеному чіпсеті Exynos 850 з початкової ліги мобільних процесорів. Пам'яті пристрою дісталося 3/32 ГБ. Недолік місця у вбудованому накопичувачі компенсується наявністю окремого слота розширення під картку microSD (до 1 ТБ включно). На передній панелі смартфона розширився 6.5-дюймовий PLS-екран із підвищеною частотою оновлення 90 Гц.
Картинка на екрані гаджета транслюється у форматі HD+ (1600х720 пікселів). Основна камера Samsung Galaxy A04s 32GB трикомпонентна - 50 + 2 + 2 МП. Доповнює картину селфі-камера на 5 МП з об'єктивом у краплеподібному вирізі екрану. Енергією смартфон живиться від акумулятора ємністю якраз 5000 мАгод, який підтримує злегка прискорену провідну зарядку потужністю 15 Вт. Власника пристрій ідентифікує відбиток пальця, для чого застосовується бічний дактилоскопічний сканер. А ось NFC-чипа на борту моделі не передбачається. Операційна система смартфона "з коробки" - це Android 12 з фірмовою надбудовою One UI.
Купити Samsung Galaxy A04s 32 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 14 →Samsung Galaxy A04s 32GB/3GB - Black | 799 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A04s 3/32GB Czarny (SM-A047FZK) | 511 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A04S, 3/32 GB, czarny | 530 zł |
Samsung Galaxy A04s 3gb/32gb 6.5´´ Dual Sim Biały TKOSA1SZA1190 | 590 zł |
Samsung Galaxy A04s SM-A047 3/32GB Czarny | 448 zł |