Смартфон Samsung Galaxy A14 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 5Фото 25 |
Закрити
Шапка
Samsung Galaxy A14 5G 64 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Dimensity 700
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:202 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy A14 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung GALAXY A14 5G CZARNY 66 cala 4 GB 64 GB Android 13 SM-A146PZKDEUB | 635 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A14 5G 4/64GB Black (SM-A146PZKDEUE)Samsung Galaxy A14 – to potężny smartfon, który oferuje szerokie możliwości wielozadaniowoś Rozetka.plПоскаржитись | 704 zł |
Samsung Galaxy A14 5G 64GB/4GB - Black6,6-calowy wy?wietlacz FHD+ (2220x1080) 90Hz PLS LCD, 5G, Dual SIM, Exynos 1330 Octa-core, 4GB RAM, 64GB Flash, microSD, syst... щеem potrójnej kamery: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50MPixel f/1.8 + makroobiektyw o rozdzielczo?ci 2MPixel f/2.4 + obiektyw do pomiaru g??bi ostro?ci o rozdzielczo?ci 2MPixel f/2.4 (Ty?), przedni aparat o rozdzielczo?ci1 Proshop.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A14 (A146P) 4/64GB 6,6" PLS 1080x2408 5000mAh DualSpecyfikacja Liczba rdzeni procesora 8 Kolor produktu Czarny Wysokość produktu 167,7 mm Głębokość prod... щеuktu 9,1 mm Szerokość produktu 78 mm Waga produktu 205 g Obsługiwane sieci 4G 2600 MHz Obsługiwane sieci 4G 1900 MHz Obsługiwane sieci 4G 2500 MHz Obsługiwane sieci 4G 700 MHz Obsługiwane sieci 4G 900 MHz Obsługiwane sieci 4G 2100 MHz Obsługiwane sieci 4G 1800 MHz Obsługiwane sieci 4G 800 MHz Obsługiwane sieci 4G 2300 MHz Obsługiwane sieci 4G 850 MHz Obsługiwane pasma 3G 900 MHz Obsługiwane pasma 3G 850 MHz Obsługiwane pasma 3G 2100 MHz Obsługiwane pasma 3G 1900 MHz Standardy 3G WCDMA Standardy 4G LTE-TDD & LTE-FDD Typ karty SIM NanoSIM Obsługa kart SIM Dual SIM Generacja sieci mobilnej 5G NFC Tak Wersja Bluetooth 5.2 Wi-Fi Direct Tak Obsługiwane pasma 5G 2100 Obsługiwane pasma 5G 3500 Obsługiwane pasma 5G 2500 Obsługiwane pasma 5G 2300 Obsługiwane pasma 5G 3700 Mhz Obsługiwane pasma 5G 850 Obsługiwane pasma 5G 900 Obsługiwane pasma 5G 2600 Obsługiwane pasma 5G 700 Obsługiwane pasma 5G 1800 Obsługiwane pasma 5G 800 Standard 5G Sub6 FDD, Sub6 TDD Wi-Fi Tak Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Bluetooth Tak Połączenie wideo Tak Czytnik linii papilarnych Tak Zaokrąglone narożniki wyświetlacza Tak Maksymalna częstotliwość odświeżania 90 Hz Typ wyświetlacza PLS Kolory wyświetlacza 16 milionów kolorów Rozdzielczość 2408 x 1080 px Przekątna ekranu 6,6" Platforma Android Platforma dystrybucji aplikacji Google Play Obsługiwane formaty audio XMF Obsługiwane formaty audio MIDI Obsługiwane formaty audio FLAC Obsługiwane formaty audio Mid Obsługiwane formaty audio RTX Obsługiwane formaty audio IMY Obsługiwane formaty audio 3GA Obsługiwane formaty audio OGG Obsługiwane formaty audio MP3 Obsługiwane formaty audio AMR Obsługiwane formaty audio OGA Obsługiwane formaty audio RTTTL Obsługiwane formaty audio AAC Obsługiwane formaty audio WAV Obsługiwane formaty audio OTA Obsługiwane formaty audio M4A Obsługiwane formaty audio MXMF Obsługiwane formaty audio AWB Obsługiwane formaty plików wideo WEBM Obsługiwane formaty plików wideo MKV Obsługiwane formaty plików wideo MP4 Obsługiwane formaty plików wideo FLV Obsługiwane formaty plików wideo AVI Obsługiwane formaty plików wideo 3GP Obsługiwane formaty plików wideo M4V Obsługiwane formaty plików wideo 3G2 Pamięć RAM 4 GB ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 859 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A14 5G 4/64GB Czarny (SM-A146PZKDEUE) | 687 zł |
ще 11 пропозицій
Серія Samsung Galaxy A (дизайн)Порівняти в таблиці →
від 1 796 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 577 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 699 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 348 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 186 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 033 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 215 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 1 393 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 995 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 2 254 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
від 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 189 г
від 440 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Exynos 850, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г, без ЗП
від 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Samsung Exynos 9611, камера: 4 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 172 г
від 1 711 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 187 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
Відеоогляди
Samsung Galaxy A14 5G - (7 Reasons to Buy)
19 лютого 202336 042 перегляда
Samsung Galaxy A14 5G Unboxing & First Impressions!
13 січня 202362 923 перегляда
Samsung Galaxy A14 5G Review: 6 Months Later
22 липня 2023226 276 переглядів
Samsung Galaxy A14 5G Unboxing and Camera Test - ASMR
21 квітня 2023879 714 переглядів
Samsung Galaxy A14 5G review
1 березня 20231 050 186 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy A14 5G
Ціни на Samsung Galaxy A14 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A14 5G 64 ГБ / 4 ГБ | від 549 zł | 16 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A14 5G 128 ГБ / 4 ГБ | від 782 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 440 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Exynos 850, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г, без ЗП
від 802 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 533 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 208 г
від 579 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г