Smartfon Samsung Galaxy A14 5G 64 GB / 4 GB
Wideo 5Zdjęcia 25 |
Zamknij
Menu
Samsung Galaxy A14 5G 64 GB / 4 GB
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Dimensity 700
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja
Akumulator:5000 mAh
Waga:202 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy A14 5G 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung GALAXY A14 5G CZARNY 66 cala 4 GB 64 GB Android 13 SM-A146PZKDEUB | 635 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A14 5G 4/64GB Black (SM-A146PZKDEUE)Samsung Galaxy A14 – to potężny smartfon, który oferuje szerokie możliwości wielozadaniowoś Rozetka.plZłóż skargę | 704 zł |
Samsung Galaxy A14 5G 64GB/4GB - Black6,6-calowy wy?wietlacz FHD+ (2220x1080) 90Hz PLS LCD, 5G, Dual SIM, Exynos 1330 Octa-core, 4GB RAM, 64GB Flash, microSD, syst... więcejem potrójnej kamery: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50MPixel f/1.8 + makroobiektyw o rozdzielczo?ci 2MPixel f/2.4 + obiektyw do pomiaru g??bi ostro?ci o rozdzielczo?ci 2MPixel f/2.4 (Ty?), przedni aparat o rozdzielczo?ci1 Proshop.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A14 (A146P) 4/64GB 6,6" PLS 1080x2408 5000mAh DualSpecyfikacja Liczba rdzeni procesora 8 Kolor produktu Czarny Wysokość produktu 167,7 mm Głębokość prod... więcejuktu 9,1 mm Szerokość produktu 78 mm Waga produktu 205 g Obsługiwane sieci 4G 2600 MHz Obsługiwane sieci 4G 1900 MHz Obsługiwane sieci 4G 2500 MHz Obsługiwane sieci 4G 700 MHz Obsługiwane sieci 4G 900 MHz Obsługiwane sieci 4G 2100 MHz Obsługiwane sieci 4G 1800 MHz Obsługiwane sieci 4G 800 MHz Obsługiwane sieci 4G 2300 MHz Obsługiwane sieci 4G 850 MHz Obsługiwane pasma 3G 900 MHz Obsługiwane pasma 3G 850 MHz Obsługiwane pasma 3G 2100 MHz Obsługiwane pasma 3G 1900 MHz Standardy 3G WCDMA Standardy 4G LTE-TDD & LTE-FDD Typ karty SIM NanoSIM Obsługa kart SIM Dual SIM Generacja sieci mobilnej 5G NFC Tak Wersja Bluetooth 5.2 Wi-Fi Direct Tak Obsługiwane pasma 5G 2100 Obsługiwane pasma 5G 3500 Obsługiwane pasma 5G 2500 Obsługiwane pasma 5G 2300 Obsługiwane pasma 5G 3700 Mhz Obsługiwane pasma 5G 850 Obsługiwane pasma 5G 900 Obsługiwane pasma 5G 2600 Obsługiwane pasma 5G 700 Obsługiwane pasma 5G 1800 Obsługiwane pasma 5G 800 Standard 5G Sub6 FDD, Sub6 TDD Wi-Fi Tak Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Bluetooth Tak Połączenie wideo Tak Czytnik linii papilarnych Tak Zaokrąglone narożniki wyświetlacza Tak Maksymalna częstotliwość odświeżania 90 Hz Typ wyświetlacza PLS Kolory wyświetlacza 16 milionów kolorów Rozdzielczość 2408 x 1080 px Przekątna ekranu 6,6" Platforma Android Platforma dystrybucji aplikacji Google Play Obsługiwane formaty audio XMF Obsługiwane formaty audio MIDI Obsługiwane formaty audio FLAC Obsługiwane formaty audio Mid Obsługiwane formaty audio RTX Obsługiwane formaty audio IMY Obsługiwane formaty audio 3GA Obsługiwane formaty audio OGG Obsługiwane formaty audio MP3 Obsługiwane formaty audio AMR Obsługiwane formaty audio OGA Obsługiwane formaty audio RTTTL Obsługiwane formaty audio AAC Obsługiwane formaty audio WAV Obsługiwane formaty audio OTA Obsługiwane formaty audio M4A Obsługiwane formaty audio MXMF Obsługiwane formaty audio AWB Obsługiwane formaty plików wideo WEBM Obsługiwane formaty plików wideo MKV Obsługiwane formaty plików wideo MP4 Obsługiwane formaty plików wideo FLV Obsługiwane formaty plików wideo AVI Obsługiwane formaty plików wideo 3GP Obsługiwane formaty plików wideo M4V Obsługiwane formaty plików wideo 3G2 Pamięć RAM 4 GB ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 859 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A14 5G 4/64GB Czarny (SM-A146PZKDEUE) | 687 zł |
pokaż 11 ofert
Seria Samsung Galaxy A (design)Porównaj w tabeli →
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 577 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 699 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 348 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 186 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 033 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 215 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 1 393 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 995 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 2 254 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
od 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 720G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 440 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Samsung Exynos 9611, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 1 711 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 187 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Samsung Galaxy A14 5G - (7 Reasons to Buy)
19 lutego 202336 042 przegląd
Samsung Galaxy A14 5G Unboxing & First Impressions!
13 stycznia 202362 923 przegląd
Samsung Galaxy A14 5G Review: 6 Months Later
22 lipca 2023226 276 przegląd
Samsung Galaxy A14 5G Unboxing and Camera Test - ASMR
21 kwietnia 2023879 714 przegląd
Samsung Galaxy A14 5G review
1 marca 20231 050 186 przegląd
Modyfikacje Samsung Galaxy A14 5G
Ceny na Samsung Galaxy A14 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A14 5G 64 GB / 4 GB | od 549 zł | 16 oferty | ||
Samsung Galaxy A14 5G 128 GB / 4 GB | od 782 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 440 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 802 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 800U, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 533 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 208 g
od 579 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g