Смартфон Samsung Galaxy S24 128 ГБ / 8 ГБ
Фото 28 |
Закрити
Шапка
Samsung Galaxy S24 128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
2024 рікGalaxy Sгарний звук120 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкаbypass chargeстереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6EбезрамковийLTPOбез ЗП
Екран:6.2 ", 2340x1080 (19.5:9), 416 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Samsung Exynos 2400
Камера:3 модулі, 50 МП, + 12 МП, та 10 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4000 мАгод
Вага:167 г
Режим роботи Samsung DeX та бездротовий Samsung DeX. Адаптивна частота оновлення екрана в залежності від контенту (48 – 120 Гц).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy S24 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 68 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Galaxy S24 5G 128GB/8GB Dual SIM Gris Mármol SM-S921BZADEUBDisplay.size : 0.0 inches
Memory storage capacity : 128.0 GB
Wireless network technology : wifi
Wireless provider : all ca... щеrriers
Transportation restrictions : {modes:["GROUND Amazon.plПоскаржитись | 3 249 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S24 8/128GB Marble Gray (SM-S921BZADEUE)Fotografia na najwyższym poziomie Niezależnie od tego, czy robisz selfie, szerokie ujęcia czy makro, 4 kamery najwyższej... щеklasy pozwolą ci osiągnąć profesjonalne rezultaty w każdej sytuacji. Wykonuj zdjęcia o wysokiej rozdzielczości 50 MP za pomocą mechanizmu ProVisual i poczuj moc detali, które z pewnością przetrwają próbę czasu przez wiele lat. Rób zdjęcia i filmy z daleka, nawet w nocy Rób jasne, kolorowe i ostre zdjęcia oraz filmy nawet w ciemności dzięki doskonałym kamerom i wsparciu AI. Wreszcie portrety, o których marzyłeś. Powiększ obraz dwu- lub nawet trzykrotnie, a każdy szczegół będzie widoczny jak w zdjęciach dziennych, nawet gdy robisz je w nocy. Nagrywanie filmów nocą też nie stanowi problemu. Połączenie ulepszonych mechanizmów ProVisual i czujnika o wysokiej rozdzielczości tworzy barwne, ostre i wyraźne klipy. Dotknij, aby powiększyć. I jeszcze raz Po prostu powiększ obraz. I wygodnie przejdź od jednokrotnego do dwu- lub nawet trzykrotnego powiększenia... Rozetka.plПоскаржитись | 3 247 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy S24 5G 8/128GB Fioletowy (Cobalt Violet) SSamsung Galaxy S24 5G to smartfon z ekranem 6.2" Fhd+ Infinity-O Dynamic Amoled 2X, procesorem Exynos 2400 oraz potrójnym apa... щеratem fotograficznym 50 MP + 12 MP + 10 MP z Ois, który wyniesie Cię na nowy poziom kreatywności, produktywności i możliwości dzięki Galaxy AI. Wzmocniona obudowa gwarantuje, że Twoje urządzenie będzie trwałe i gotowe na każde wyzwanie. Lżejsza od stali nierdzewnej, nowa i ulepszona ramka Armor Aluminium zapewnia najwyższą wytrzymałość.Ni MediaMarkt.plПоскаржитись | 3 799 zł |
Samsung Galaxy S24 128GB/8GB - Marble Grey6.2 FHD+ (2340x1080) 120Hz Dynamic AMOLED 2X 2600 nits Display with Gorilla Glass Victus 2, 5G, Dual SIM, Exynos 2400, 8GB LP... щеDDR5X RAM, 128GB UFS3.1 Flash, Triple Camera System: 50MPixel f/1.8 Wide with OIS Main + 10MPixel f/2.4 3x Telephoto with OIS + 12MPixel f/2.2 UltraWide (Back), 12MPixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos by AKG, Android 14 with One UI, Wi-Fi 6E, BT 5.3, NFC, In-Display Fingerprint Sensor, Galaxy AI, IP68, 4000 mAh Battery, 25W Wired Charging, 15W Wireless Charging, 167 gram Proshop.plПоскаржитись | 4 099 zł |
Samsung Smartfon GALAXY S24 5G 8/128GB Enterprise Edition Czarny TESAMPAS9Galaxy S24 Enterprise Edition SM-S921BZKGEEE
- Łatwa komunikacja: tłumaczenie na żywo1 interpretuje to, co mówisz w czasi... щеe rzeczywistym.
- Poczekaj: potężny aparat wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby wydobyć z obiektów to, co najlepsze, nawet w nocy.
- Po prostu zacznij: dzięki mocnemu procesorowi możesz doświadczyć pełnej mocy Galaxy AI2.
- Po prostu zakreśl kółkiem: dzięki Circle to Search with Google3 możesz łatwo znaleźć to, czego szukasz. Zadowolenie.plПоскаржитись | 4 297 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Samsung Galaxy S (топ)Порівняти в таблиці →
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 480 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 233 г, без ЗП
від 4 883 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 232 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 5 092 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 232 г, без ЗП
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 521 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 2 403 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 2 319 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 209 г
від 1 879 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2200 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3700 мАгод, 168 г, без ЗП
від 1 174 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 421 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2100 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4000 мАгод, 169 г, без ЗП
від 3 959 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 501 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 200 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 233 г, без ЗП
від 1 199 zł
гарний звук, 5G, 6.41 ", 411 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 177 г, без ЗП
від 1 976 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 209 г
від 4 537 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 2 099 zł
камерафон, 5G, екран-водоспад, 6.9 ", 511 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 990 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 222 г
від 3 000 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 814 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 2 193 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 515 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2100 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 227 г, без ЗП
від 1 988 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2200 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3700 мАгод, 168 г, без ЗП
Модификації Samsung Galaxy S24
Ціни на Samsung Galaxy S24 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S24 128 ГБ / 8 ГБ | від 3 000 zł | 72 пропозиції | ||
Samsung Galaxy S24 256 ГБ / 8 ГБ | від 3 521 zł | 65 пропозицій | ||
Samsung Galaxy S24 256 ГБ / 12 ГБ | від 3 521 zł | 65 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 521 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 017 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 414 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 185 г
від 4 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г