Смартфон Samsung Galaxy Fold4 256 ГБ
Відео 22Фото 29 |
Купити Samsung Galaxy Fold4 256 ГБ
Усі ціни 9 →Samsung Galaxy Z Fold4 5G F936B 256GB graygreen SM-F936BZABEUB | 4 373 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold 4 12/256GB 5G 7.6" 120Hz Czarny SM-F936 SM- | 4 000 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/256GB Kremowy (SM-F936BZEBEUE ) | 6 997 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold4, 5G, 12/256GB, zielony | 5 951 zł |
Samsung Galaxy Z Fold4 5G SM-F936 12/256GB Czarny | 4 199 zł |
Смартфон-книжка Samsung Galaxy Fold 4 оснащується великим екраном з діагоналлю 7.6 дюймів, який складається всередину, та дисплеєм 6.2 дюймів по діагоналі на зовнішній стороні корпусу.
Орний дисплей
Обидва екрани у апарату виконані за технологією Dynamic AMOLED 2X. Зовнішній дисплей має адаптивну частоту розгортки 48-120 Гц, внутрішній - від 1 до 120 Гц. До того ж розстібний екран моделі підтримує роботу зі стілус S Pen(перо знадобиться докуповувати окремо), а ще на ньому можна тримати відкритими одночасно до трьох запущених додатків. За рахунок зменшення розміру шарніра і рамок навколо дисплея смартфон став трохи компактнішим за попередника.
Топова продуктивність
Апаратна основа моделі - флагманський 4-нанометровий чіпсет Snapdragon 8+ Gen 1, що підкріплюється 12 ГБ оперативної пам'яті для швидкого обертання ресурсомістких додатків. Смартфон легко тягне «ненажерливі» програми та впевнено запускає сучасні ігри на максимальних налаштуваннях графіки. Візуальне зображення на дисплеї пристрою доповнює якісне звучання стереодинаміків AKG.
Іміджевий продукт
Основна камера у смартфона потрійна: вона складається з провідного 50 МП сенсора зі стабілізацією, 12 МП надширика та 10 МП телевізора з триразовим оптичним наближенням. На додаток до цього передбачається 10 МП зовнішня фронталка та 4 МП внутрішня селфі-камера під поверхнею гнучкого екрану. На додаток модель обладнали бічним дактилоскопічним сканером, акумуляторною батареєю на 4400 мАгод з функцією бездротової зарядки, адаптером Wi-Fi 6E. Корпус пристрою захищений від вологи за стандартом IPX8. Єдине "але" - це надзвичайно висока вартість смартфона. Втім, за іміджевий продукт високого статусу не гріх і викласти суму.
Модификації Samsung Galaxy Fold4
Ціни на Samsung Galaxy Fold4 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Fold4 256 ГБ | від 4 000 zł | 9 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Fold4 512 ГБ | від 3 915 zł | 16 пропозицій |