Смартфон Samsung Galaxy M15 128 ГБ / 4 ГБ
Фото 21 |
Довгограючий смартфон бюджетної «породи» із модельного портфоліо Samsung зразка 2024 року. Незважаючи на доступну вартість, модель наділили якісним екраном на базі панелі Super AMOLED з роздільною здатністю Full HD+ (2400х1080 пікселів) та частотою розгортки 90 Гц. "Залізне" серце апарату представлено восьмиядерним чіпсетом MediaTek Dimensity 6100+, а ось оперативної пам'яті в смартфоні відверто обмаль - 4 ГБ.
Штатний накопичувач даних пристрою має місткість 128 ГБ, до того ж модель оснащується гібридним слотом розширення (SIM+SIM/microSD). Традиційно сильна сторона смартфонів лінійки Samsung Galaxy M – тривала автономність, що забезпечується акумуляторною батареєю на 6000 мАг з функцією прискореної провідної зарядки потужністю 25 Вт. Тильна камера Samsung Galaxy M15 128GB/4GB виконана за образом і подобою світлофора - під її крилом знайшли притулок датчики зображення формату 50 + 5 + 2 МП. У навантаження модель отримала NFC-чіп і бічний дактилоскопічний сканер. «З коробки» смартфон працює під керуванням Android 14, для якої заявлено чотирирічний цикл оновлення, а свіжі патчі безпеки діставатимуться девайсу протягом п'яти років.
Купити Samsung Galaxy M15 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 32 →SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy M15 5G 4/128 GB Granatowy | 699 zł |
Smartfon Samsung Galaxy M15 5G 128GB Dual SIM niebieski (M156) GS-T-SAM-21 | 699 zł |
Samsung Samsung Galaxy M15 SM-M156BDBUEUE | 699 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy M15 4/128GB 5G 6.5" 90Hz Granatowy SM-M156 | 699 zł |
SAMSUNG Galaxy M15 5G 4/128GB Granatowy (M156B) SM-M156BDBUEUE | 699 zł |