Смартфон Samsung Galaxy Fold3 5G 512 ГБ
Відео 21Фото 15 |
Samsung Galaxy Fold3 5G 512 ГБ
256 ГБ512 ГБ
2021 рікFoldкамерафонгарний звукгнучкий120 Гцприхована камераNFCбез microSDfast chargeбездротова зарядкастереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6безрамковийекран-водоспадультратонкий
Екран:7.6 ", вигнутий, 2208х1768, 373 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 888 5G
Камера:3 модулі, 12 МП, + 12 МП, та 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4400 мАгод
Вага:271 г
Підтримка стилуса S Pen (модель Galaxy Z Flip3 5G не підтримує стилус). Екран гнучкий (корпус смартфона згинається, як книга). Дві фронтальні камери, одна прихована під дисплеєм, друга острівна.
У складеному вигляді дисплей діагоналлю 6.2 дюйма, роздільна здатність 2268х832 пікс.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy Fold3 5G 512 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold3 5G 12/512GB Czarny (SM-F926BZKGEUE) | 5 881 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold 3, 5G, 12/512 GB, czarny | 5 951 zł |
Samsung Galaxy Z Fold3 F926B 5G 12GB RAM 512GB - Black | 8 499 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Samsung Galaxy Z Fold3 - 7.6 - 5G (wersja europejska | 5 969 zł |
Samsung Galaxy Z FOLD 3 5G SM-F926 12GB/512GB czarny | 5 499 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy Fold3 5G
Ціни на Samsung Galaxy Fold3 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Fold3 5G 256 ГБ | від 2 988 zł | 11 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Fold3 5G 512 ГБ | від 5 499 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →