Смартфон Samsung Galaxy A05s 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 9Фото 19 |
Samsung Galaxy A05s 64 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Snapdragon 680 4G
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:194 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy A05s 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Galaxy A05s 64GB/4GB Dual SIM Negro SM-A057GZKUEUB | 582 zł |
Samsung Galaxy A05s 64GB/4GB - Silver | 699 zł |
Samsung Samsung Galaxy A05s SM-A057GZSUEUE | 549 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy A05s 4/64GB 6.7" 90Hz Czarny SM-A057 | 549 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy A05s 4/64GB 6.7" 90Hz Czarny SM-A057 | 549 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy A05s
Ціни на Samsung Galaxy A05s |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A05s 64 ГБ / 4 ГБ | від 529 zł | 28 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A05s 128 ГБ / 4 ГБ | від 579 zł | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →