Smartfon Samsung Galaxy Fold3 5G 512 GB
Wideo 21Zdjęcia 15 |
Samsung Galaxy Fold3 5G 512 GB
256 GB512 GB
2021 rokFoldaparatofondobry dźwiękskładany120 Hzukryty aparatNFCbrak karty microSDfast chargeładowanie bezprzewodowestereoUSB C 3 fastbrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6bezramkowyzakrzywiony ekranUltra cienki
Wyświetlacz:7.6 ", zakrzywiony, 2208х1768, 373 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 888 5G
Aparat:3 moduły, 12 MP, + 12 MP, i 12 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4400 mAh
Waga:271 g
Obsługa rysika S Pen (Galaxy Z Flip3 5G nie obsługuje rysika). Ekran jest elastyczny (korpus smartfona składa się poziomo jak książka).
Składany wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości 2268x832 px.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy Fold3 5G 512 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold3 5G 12/512GB Czarny (SM-F926BZKGEUE) | 5 881 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold 3, 5G, 12/512 GB, czarnyInnowacyjny design, wysoka jakość wykonania Ekran główny 7,6 cala w kompaktowym urządzeniu Doskonały do wszelkiej rozrywki Zo... więcejptymalizowana wielozadaniowoś EmpikZłóż skargę | 5 951 zł |
Samsung Galaxy Z Fold3 F926B 5G 12GB RAM 512GB - Black | 8 499 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Samsung Galaxy Z Fold3 - 7.6 - 5G (wersja europejska | 5 969 zł |
Samsung Galaxy Z FOLD 3 5G SM-F926 12GB/512GB czarnySmartfon Samsung Galaxy Z FOLD 3 5G 12GB/512GB czarny Duży ekran, który robi wrażenie Złożony jest kompaktowy*, a gdy go rozł... więcejożysz oferuje Ci przestrzeń roboczą dostępną dla tabletów. Ekran główny smartfona Samsung Galaxy Z FOLD 3 5G 12GB/512GB czarny to aż 7,6 cala. Dla lepszych wrażeń wizualnych aparat umieszczono pod wyświetlaczem, więc nic nie rozprasza Twojej uwagi podczas pracy czy w trakcie rozrywki. * Mierzony po przekątnej ekran ma 7,6” jako pełen prostokąt i 7,4”biorąc pod uwagę zaokrąglone rogi. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza o zaokrąglone rogi i wycięcie na aparat. Rozrywka w najwyższej jakości Smartfon Samsung Galaxy Z FOLD 3 5G 12GB/512GB czarny posiada wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X z superpłynnym, adaptacyjnym odświeżaniem 120 Hz*, który zapewnia ultrapłynne wyświetlanie grafik i fantastyczne kolory. Dodatkowo potężne głośniki stereo z Dolby Atmos zapewniają wspaniałe efekty dźwiękowe podczas oglądania czy grania. To spełnienie marzeń dla miłośników filmów, seriali i gier, które mieści się w kieszeni! * Odświeżanie adaptacyjne 120 Hz dostępne jest na ekranie głównym i zewnętrznym. Wygodnie nawiguj jedną ręką Smartfon Samsung Galaxy Z FOLD 3 5G 12GB/512GB czarny jest zaprojektowany, by wygodnie leżał w dłoni i bez problemu mieścił się w kieszeni. Jest lżejszy i smuklejszy. Złożony oferuje ekran o przekątnej 6,2 cala, umożliwiając komfortowe i efektywne korzystanie jedną ręką. Gotowy na sieć 5G Smartfon Samsung Galaxy Z FOLD 3 5G 12GB/512GB czarny* jest gotowy na pobieranie i wysyłanie plików z prędkością, jakiej do tej pory nie doświadczyłeś. Dzięki technologii mobilnej piątej generacji, zapewnia płynne transmisje na żywo i mniejsze opóźnienia podczas grania w chmurze. * Sieć 5G nie jest powszechnie dostępna w Polsce. Zoptymalizowana wielozadaniowoś Vobis.plZłóż skargę | 5 499 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Samsung Galaxy Fold (zginany tablet)Porównaj w tabeli →
od 5 295 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 7.6 ", składany, 373 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IPX8, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4400 mAh, 253 g, super cienki, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 7.6 ", składany, 373 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX8, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4400 mAh, 263 g, super cienki, brak ładowarki
od 3 777 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 7.6 ", składany, 373 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX8, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4400 mAh, 263 g, super cienki, brak ładowarki
od 5 499 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 7.6 ", składany, 373 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4400 mAh, 271 g, super cienki
od 5 490 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 7.6 ", składany, 373 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IPX8, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4400 mAh, 253 g, super cienki, brak ładowarki
od 5 499 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 7.6 ", składany, 373 ppi, 120 Hz, Android 13, 1024 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IPX8, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4400 mAh, 253 g, super cienki, brak ładowarki
od 2 988 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 7.6 ", składany, 373 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4400 mAh, 271 g, super cienki
Wideo recenzje
Samsung Z Fold 3
11 sierpnia 2021305 342 przegląd
Samsung Galaxy Z Fold3 5G - test składanego telefonu (test)
11 stycznia 20225 884 przegląd
Samsung Galaxy Z Fold3 5G – trochę smartfon, a trochę tablet
3 listopada 20212 582 przegląd
SZCZERZE o GALAXY Z FOLD 3
4 września 202143 181 przegląd
Porozmawiajmy o Samsung Galaxy Z Fold3 5G
16 sierpnia 20216 763 przegląd
Samsung Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3 - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 74
11 sierpnia 202185 627 przegląd
SAMSUNG GALAXY Z FOLD 3 | Piekielnie drogi, ale jaki fajny... | RECENZJA
30 września 20219 748 przegląd
Otwórz swój świat z Samsung Galaxy Z Fold3 5G i Z Flip3 5G – recenzja & test!
22 grudnia 20213 593 przegląd
Samsung Galaxy Z Fold3 | Flip3 5G | Black | Unboxing |
18 września 2021153 przegląd
SAMSUNG GALAXY Z FOLD3 5G DISPLAY REVIEW
24 sierpnia 2021133 przegląd
Unboxing the new Samsung Galaxy Z Fold3 5G. Folding Smartphone. Infinity Flex Display | Cool device!
12 września 2021140 przegląd
Unboxing the Samsung Galaxy Z Fold3 5G #uniquemobilegallery #sahioffer #GalaxyZFold3
25 sierpnia 2021505 przegląd
Galaxy Z Fold3 5G: Expert Review Highlights | Samsung
3 października 2021725 przegląd
Samsung Galaxy Z Fold3 5G unboxing #Shorts
20 września 2021144 przegląd
Samsung Galaxy Z Fold3 5G Black 512GB UNBOXING
2 października 2021513 przegląd
Galaxy Z Fold3 5G: Expert Review Highlights | Samsung New Zealand
3 listopada 2021248 przegląd
Samsung Galaxy Z Fold3 5G Review - Truly exceptional or gimmick?
31 grudnia 2021370 przegląd
Galaxy Z Fold3 5G: Expert Review Highlights | Samsung
22 września 2021235 przegląd
Samsung Galaxy Z Fold3 5G Unboxing and first look
7 listopada 2021101 przegląd
Samsung Galaxy Z Fold3 5G Review: Best Folding Smartphone!
2 września 2021322 przegląd
Samsung Galaxy Z Fold3 5G (Phantom Black): Unboxing & Software Overview
22 stycznia 2022320 przegląd
Modyfikacje Samsung Galaxy Fold3 5G
Ceny na Samsung Galaxy Fold3 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Fold3 5G 256 GB | od 2 988 zł | 10 oferty | ||
Samsung Galaxy Fold3 5G 512 GB | od 5 499 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 988 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 7.6 ", składany, 373 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4400 mAh, 271 g, super cienki
od 4 140 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 524 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 768 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g