Smartfon Samsung Galaxy A25 128 GB / 6 GB
Wideo 7Zdjęcia 27 |
Zamknij
Menu
Samsung Galaxy A25 128 GB / 6 GB
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 2340x1080 (19.5:9), 396 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Exynos 1280
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Wideo:4K, stabilizacja
Akumulator:5000 mAh
Waga:197 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy A25 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 56 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy A25 5G 128GB/6GB Dual SIM Lima SM-A256BZYDEUB | 1 007 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy A25 5G 6/128GB Czarny SM-A256BZKDEUE6.5-calowy wyświetlacz Super Amoled w smartfonie Samsung Galaxy A25 5G wyświetla bogate kolory i szczegóły z jasnością do 100... więcej0 nitów, a technologia Vision Booster zapewnia dobrą widoczność na zewnątrz - nawet w słoneczny dzień. Wysoka rozdzielczość głównego aparatu 50 MP sprawi, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej wyraziste i szczegółowe - nawet w trudnych warunkach oświetleniowych MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 349 zł |
Samsung Galaxy A25 5G 128GB/6GB - Black6.5 FHD+ (2340x1080) 120Hz Super AMOLED Display, 5G, Dual SIM, Exynos 1280, 6GB RAM, 128GB Flash, microSD, Triple Camera Syst... więcejem: 50MPixel f/1.8 Main with OIS + 8MPixel f/2.2 UltraWide + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 13MPixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers, 3.5mm audio jack, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, Side Fingerprint Scanner, 5000 mAh Battery, 25W Fast Wired Charging, 197 gram Proshop.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Samsung Smartfon GALAXY A25 5G 6/128 GB Czarny TESAMPAA256XBLCBardzo pojemna bateria 5,000 mAh & super szybkie ładowanie 25W
- Bateria o wielkości 5,000 mAh pozwoli na długie korzysta... więcejnie z telefonu bez konieczności ładowania.
- Dodatkowo, dzięki technologii Fast Charging 25W naładujesz swój telefon znacznie szybciej niż dotychczas.
Doskonałe aparaty
- Wieloobiektywow Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 393 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A25 128GB 5G Dual SIM żółty (A256) GS-T-SAM-2052Samsung Galaxy A25 Jeszcze jaśniejszy ekran Doskonała widoczność nawet w silnym świetle słonecznym Zaawansowany aparat Stabil... więcejne zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości Wytrzymała bateria Superpojemna bateria zapewnia nawet do 2 dni pracy* Wysoka wydajność Procesor zapewniający wydajność do pracy i rozrywki *Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Typowa wartość to szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenia w pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 4 905 mAh. WYŚWIETLACZ Ulepszony aby zachwycać 6,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED Galaxy A25 5G wyświetla bogate kolory i szczegóły z jasnością do 1000 nitów, a technologia Vision Booster zapewnia dobrą widoczność na zewnątrz - nawet w słoneczny dzień. Ponadto funkcja Eye Comfort Shield redukuje szkodliwe niebieskie światło, dzięki czemu dba o Twoje oczy zarówno w dzień, jak i w nocy. Ciesz się ponadto super płynnością obrazu dzięki wysokiemu odświeżaniu ekraniu 120 Hz. "*Obraz został zasymulowany w celach ilustracyjnych. **Zmierzony po przekątnej rozmiar ekranu wynosi 6,5"" w pełnym prostokącie i 6,3"" z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty obszar wyświetlania jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i wycięcie na kamerę. ***1,000 nitów w HBM (tryb wysokiej jasności).**** Wyświetlacz Galaxy A25 5G (SM-A256) otrzymał certyfikat Eye Care Certification od SGS w oparciu o jego zdolność do redukcji szkodliwego wpływu niebieskiego światła." DESIGN Definicja prostoty Galaxy A25 5G stawia na prostotę komponentów i podkreśla swój design dzięki układowi aparatów, smukłemu profilowi. Dostępny w kolorach: czarnym, niebieski, żółtym i srebrnym. Czarny Niebieski Żółty APARAT Filmowe doznania Uwieczniaj najpiękniejsze momenty z życia dzięki zaawansowanemu zestawowi aparatów, które zmienią Twoje zdjęcia w dzieła sztuki. Wysoka rozdzielczość głównego aparatu 50 MP sprawi, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej wyraziste i szczegółowe - nawet w trudnych warunkach oświetleniowych Komputronik.plZłóż skargę | 1 349 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Samsung Galaxy A (design)Porównaj w tabeli →
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 577 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 699 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 348 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 186 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 033 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 215 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 1 393 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 995 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 2 254 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
od 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 720G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 440 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Samsung Exynos 9611, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 1 711 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 187 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Baru! Samsung Galaxy A25 5G Yang Pasti-Pasti Upgrade | Samsung Indonesia
16 stycznia2 856 przegląd
5 Reasons I LOVE the Samsung Galaxy A25!
12 stycznia13 011 przegląd
சாம்சங்ல 2024 வர போற செம மொபைல் | Samsung Galaxy A25 5G Review #shorts #shortsfeed #short
19 grudnia 2023487 przegląd
Best Budget Smartphone From Samsung | Samsung Galaxy A25 #shorts #samsung #techplusgadgets
9 stycznia7 310 przegląd
Chi Tiết Galaxy A25 5G: Món "Hời" của Samsung, GIÁ RẺ nhưng VƯỢT TRỘI !!! | Thế Giới Di Động
30 grudnia 20235 952 przegląd
BECOMING CLOSE RANGE BEAST| AIM ASSIST OFF| BGMI MONTAGE |Samsung Galaxy A25,A7,A9,J2,J4,J5,J6,J7,J8
11 lutego 202241 przegląd
Cheapest 5G Phone by Samsung Galaxy A25 5G Unboxing and Review #samsung #unboxing #manojsaru #shorts
28 grudnia 20235 934 przegląd
Modyfikacje Samsung Galaxy A25
Ceny na Samsung Galaxy A25 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A25 128 GB / 6 GB | od 899 zł | 56 oferty | ||
Samsung Galaxy A25 256 GB / 8 GB | od 1 045 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 208 g, brak ładowarki
od 1 099 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 1 300 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 1 059 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 198 g
od 995 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 344 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 9611, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 6000 mAh, 188 g
od 1 199 zł
6.55 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 1 200 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5180 mAh, 188 g
od 875 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 1 333 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g