Смартфон CUBOT P80 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 3Фото 12 |
CUBOT P80 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 60 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:MediaTek MT8788V/WA
Камера:3 модулі, 48 МП, макро
Акумулятор:5200 мАгод
Вага:217 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити CUBOT P80 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CUBOT P80 - smartfon 65" FHD 8 GB i 512 GB potrójny aparat 48 MP bateria 5 | 779 zł |
Smartfon CUBOT P80 8/256GB 6.583" Fioletowy | 750 zł |
Smartfon CUBOT P80 8/256GB 6.583" Fioletowy P80 NFC | 750 zł |
Smartfon Cubot P80 8/256GB Czarny (S0451128) | 1 188 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →